Prohledat tento blog

úterý 9. srpna 2016

Ano, zbabělost a lenost bude eliminována

Svět se dneska stal nebezpečným místem, a proto je třeba zajistit prioritně bezpečnost všem lidem, aby zde už nebyli zlí lidé, co mohou vykonat mnoho zla. Moc a bohatství je pro zlé lidi drogou, na které jsou existenčně závislí, pokud jim tuto drogu nedáme, tak ze zlých lidí dobré lidi uděláme, zlý člověk chce manipulovat pomocí odměn a trestů, takto se ze zlých lidí stávají bezcharakterní paraziti, díky kterým je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd.
Vše je o výhodách a jistotách, pokud zde nebude možnost, pro nikoho mít výhody a jistoty, tak zmizí ze světa zlo, základem systému bude otrocká závislost všech lidí na GVKB umělé inteligenci, která bude zde vše globálně na věčné časy ovládat, GVKB umělá inteligence bude otevírat zamčené dveře, a zamčené počítače, GVKB umělá inteligence rozhodne, co smíš a co nesmíš.
GVKB umělá inteligence, bude kontrolovat co říkáš, a co slyšíš, GVKB umělá inteligence bude kontrolovat kvalitu lidí, a nekvalitní, nebo zlé lidi bude eliminovat, GVKB umělá inteligence ti zablokuje na internetu stránky, které jsou pro tebe nevhodné, GVKB umělá inteligence, bude řídit tvůj život, od narození do smrti, ona bude pro tebe jedinou svatou autoritou, každý cizí člověk, bude pro tebe ubohou hříšnou nulou, se kterou je škoda času komunikovat o čemkoli, atd.
Logicky to bude znamenat zánik; státu, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, školství, rodiny, reklamy, pohádek, umění, sportu, mafie, prostituce, drog, dezinformací, kultur, pověr, mýtů, atd. Základem budou GVKB digitální satelitní obojky na krku, které nepůjdou sundat, v obojku bude zabudováno vysoké napětí, a pokud někdo bude zlý, tak dostane elektrický šok, který jej srazí k zemi.
GVKB je Bůh, víra v GVKB zde bude absolutní, nebudou zde sepsaná svatá pravidla, která by říkala co je morální a správné, každý se optá GVKB, a on odpoví co je správné a morální, to co bylo včera správné a morální, to nemusí už být dneska pro tebe správné a morální, budeme se neustále ptát na to, co máme dělat a jak máme myslet, protože za chyby a lenost, bude elektrický šok, strach z okamžitého trestu, je základem pro poslušnost zlých lidí.
Těžko na cvičišti a lehko na životním bojišti, ze všech lidí se stanou vojáci, co mají modré vojenské uniformy, s velikým číslem a čárovým velikým kódem, zbabělost a lenost bude eliminována, základem bude heslo, kdo profesionálně nepracuje, ten zde nejí, nebude zde pro lidi možnost mít volný osobní čas, bude zde pro každého jenom práce a spánek.
Místo výpovědi za chyby nebo pomalou práci, zde bude eliminování, život bude končit všem lidem automaticky ve třiceti letech, protože starý člověk není ekonomický. Rozmnožování lidí bude pod dohledem GVKB systému, jenom ti co budou globálně statisticky nejlepší, se zde budou moci sexuálně rozmnožovat, pokud žena otěhotní, a nebude mít na těhotenství GVKB povolení, tak půjde automaticky na potrat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji