Prohledat tento blog

sobota 13. srpna 2016

Ano, za vším je zde srážka s blbci

Je vám blbě, a máte dlouhodobě blbou náladu, tak příčinou je logicky srážka s blbci, blbcem je psychopat, který zde získal výhody a jistoty jako prezident nebo diktátor (Napoleon Bonaparte, Adolf Hitler, Josif Vissarionovič Stalin, Mao Ce-tung, Pol Pot, Miloš Zeman), moc je pro psychopaty drogou, menšími blbci ve vysoké funkci jsou; byrokrati, ředitelé, soudci, podnikatelé, obchodníci, mafiáni, generálové, atd.
Srážka s blbci je chybou v konzumním Matrixu, jak se do konzumního Matrixu dostali blbci? Práce kvapná je špatná, někdy programátoři politiky a ekonomiky spěchají a tak v programu mnoho chyb udělají, následkem je to, že jsou v konzumním Matrixu blbci.
Beran je nebezpečný zepředu, kůň je nebezpečný zezadu, prezident Miloš Zeman je nebezpečný ze všech stran. Jelikož mě bylo z blbců zde blbě, tak jsem začal vědecky a statisticky studovat problematiku lidské blbosti, a dospěl jsme nakonec k závěru, že příčinou je zde vznik; daní, poplatků, cla, regulací, morálky, zákonů, předpisů, výjimek, dezinformací, centralizace, kasty, třídy, kategorie, atd.
Následkem byl blbý konzumní systém, ve kterém se dobře dařilo blbcům, a tak se mohli rychle rozmnožovat. Základem blbého systému je trestat to co je evolučně úspěšné, a podporovat to co je zde evolučně neúspěšně, moderní ukázkou je zde blbý Islám, který napadl EU obrovskou brutalitou, a tak Anglie opouští jako první EU, které nemá už existenční budoucnost.
Sociální politika je blbost, která musí nakonec jistě skončil revolucí nebo válkou, podívejme se do přírody, zde je asociální ideologie, a tak zde není problém s blbci. Proč má muž ekonomicky podporovat svoje děti, když je díky blbé sociální politice rozvedený, tím že musí ženy chodit do zaměstnání, došlo k tomu, že manželství už nefunguje, a následkem logicky rozvod je. Blbci pomocí salámové techniky, pomalu a jistě dělají z lidí ekonomické a psychické ubožáky, závislé na pivu a cigaretách!
Moderní konzumní civilizace to je díky blbcům psychiatrická nemocnice, a tak zde blázni berou léky, aby se uzdravili. Všechny systémové změny, jsou jenom na povrchu konzumní společnosti, a pod povrchem je pořád jenom blbost mocné elity, díky které je nám všem blbě. Ano, bude lépe, až nám bude konečně vládnout umělá inteligence, umělá inteligence to blbcům spočítá dokonale, jakmile GVKB umělá inteligence zjistí to, že je někdo blbec, tak ona blbce automaticky optimálně eliminuje, jako blbou chybu v konzumním Matrixu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji