neděle 7. srpna 2016

Ano, vše zde tvrdě spí, protože je to pod vlivem drogy

V minulosti bylo vše jednoduché, s příchodem vědy a techniky se vše stalo složité, následkem je deprese a násilí k druhým, nebo k sobě, poslední dobou je toho násilí nějak moc, místo lásky je všude jenom závist a nenávist, už jenom schází abychom si místo pozdravu dobrý den, začali říkat, neslušná slova a nebo se rovnou můžeme začít veřejně fackovat. Vědomosti a inteligence se nám stali prioritou, a tím došlo k tomu, že jsme to ostatní odsunuli daleko z našeho zájmu, abychom zde byli úspěšní, jenže nic zde není zadarmo, za vše se musí zaplatit.
Vše zde tvrdě spí, protože je to pod vlivem drogy, náš spánek je následkem toho že mozek dostane drogu a tak on usne, stejné je to i s ekonomikou a politikou, tou drogou, po které ekonomika a politika usnula je toužení po úspěchu, narůstající problémy s vysokým tlakem a infarkty jsou následkem toužení po úspěchu a tak se uštveme k smrti, na druhou stranu z toho že umřeme předčasně mají radost dědici a stát, že nám nemusí vyplácet důchod, a platit za nás nemocenskou.
I když pracně někoho probudíte tak je to marnost, protože on stejně zase brzo tvrdě na dlouhou dobu usne. Jediné co funguje je válka, jakmile smrt začne likvidovat lidi po milionech, jako by lidi byli jenom mouchy, tak se najednou lidstvo duchovně probudí, a zamyslí se nad tím proč je tak naivní a hloupé.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují