neděle 7. srpna 2016

Ano, vše je zde zabetonované

Z díla je spatřen tvůrce, pokud je dílo autority ubohé, tak je mocná a bohatá autorita ubožákem, je třeba ukončit to, že nám vládnou mocné a bohaté autority, co mají v hlavě nasráno! Podívejme se z nadhledu na konzumní kulturu, spatříme jenom chyby v ekonomice a politice!
Vše je zde jenom o vědomostech a inteligenci, a pokud zde jsou amatérské chyby, tak vědomí a inteligence amatérsky chybuje, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. Konzumní civilizace zde není vytvořená pro sobecké autority, co zde mají výhody a jistoty, civilizace je zde proto, aby zde nebyla deprese způsobená lidskými chybami!
Prioritou se zde stala móda, to co je v módě to je nám v konzumní kultuře svaté, a kolem toho se točí ekonomika a politika, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, kde jsou na jevišti čerti převlečení za anděly! Jakmile někdo nedrží hubu a krok, tak je za to potrestán ekonomicky, nebo je elitou zabit jako mučedník.
Vše se zde točí kolem symbolů, Bůh je náboženský symbol, nula je matematický symbol, pravda je filosofický symbol, láska je ideologický symbol, atd. Spatřuji z nadhledu konzumní svět jako globální psychiatrickou nemocnici, ve které nikdo není už psychicky zdravý, a tak zde psychicky nemocná autorita, léčí nemocné pomocí chemie, nebo pomocí vydírání.
Lidová a přírodní moudrost byla zabetonovaná, protože potřebujeme betonové dálnice, a betonové; normy, zákony, regulace, výjimky, předpisy, atd. nemáme na nic díky krizi peníze, ale na betonování, je peněz vždy všude dost, mocné a bohaté autority milují betonování, beton je jistota, protože tvrdý starý beton, nikdo zde nepoškodí, a neukradne. Je to na beton, že jsme zde ekonomiku a politiku dokonale zabetonovali, a tak je zde globálně veliká konzumace drog a dezinformací.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem