středa 10. srpna 2016

Ano, vládnou nám staré komunistické konzervy

Ve vysokých funkcích jsou jenom mocní a bohatí lidé, co myslí bohužel komunisticky, je třeba si uvědomit to, že některé ekonomické změny vyžadují mnoho času, a nejdou rychle realizovat, a takovou změnou je změna sociálního komunismu, na asociální kapitalismus.
Lidi byli dlouho zvyklí na sociální komunistický systém, a bude zde trvat bohužel sto let, než zapomenou na sociální komunistický systém, co zde dříve byl, to co jako profesionální ekonom a politik tvrdím, dosvědčují objektivně globální statistiky, a řeč statistických globálních čísel, je logicky už objektivní!
Ano, vládnou nám staré komunistické konzervy, takový je zde konzumní život, a jedinou existenční možností je odsud odcestovat tam, kde lidem nevládnou komunistické konzervy, problémem je bohužel to, že se všude uzavřeli byrokraticky hranice, před ekonomickými emigranty, protože je všude díky modernizaci a automatizaci, už jenom nezaměstnanost a bída.
Všude by chtěli sobecky jenom bohaté turisty, co budou bydlet na drahém hotelu, a jíst v drahé restauraci, nikde nestojí o sociální ubožáky, těch mají všude veliký dostatek! Já tomu všemu říkám dokonale zakonzervovaná civilizace, vše se dneska moderně systémově zakonzervovalo, aby se to nezkazilo!
Hledal jsem logicky skrytou příčinu, díky které zde dochází k zakonzervování konzumní civilizace, a zjistil jsem, že tou skrytou příčinou jsou vysoké daně, čím větší jsou někde daně, tím více je tam i ekonomika a politika zakonzervovaná, proto je náš starý komunistický prezident Miloš Zeman, zastáncem vysokých daní, protože on zde chce násilně zakonzervovat dokonale ekonomiku a politiku, z díla je spatřen tvůrce.
Zajímavé je to, že cizinci co zde podnikají, nám většinou už neplatí daně, na veliké ryby nemá naše komunistická vláda už daňové sítě, je třeba se poučit v komunistické Číně, tam už komunisti vědí, jak zacházet se sobeckými cizinci, co nechtějí platit v Číně vysoké daně, proto Miloš Zeman tolik jezdí do Číny, aby zde získal od moderních komunistů informace, jak tvrdě zatočit s nenažranými kapitalisty z EU.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem