úterý 30. srpna 2016

Ano, ve městě objektivní čistou pravdu nikde už nenajdeš

Lidská kultura se točí kolem svatých lží, a tak zde lháři lžou lhářům, ten kdo umí nejlépe zde lhát, se stane; králem, šlechticem, prezidentem, papežem, dalajlámou, rabínem, prorokem, celebritou, milionářem, ředitelem, byrokratem, profesorem, lékařem, atd. pravda je už jenom v divoké čisté přírodě, ve městě objektivní čistou pravdu nikde už nenajdeš.
Všechny svaté knihy, nebo moderně politické programy, jsou jenom zakonzervované pokrytecké lži o tom, že pravda a láska, zvítězí nad nenávistí a lží. Světu už deset tisíc let kraluje jenom lež a nenávist, války v nahotě odhalují to jak elity myslí, rodiče mého otce byli židi a tak skončili v Osvětimi v plynové komoře, pokud by otec neutekl k Anglické armádě, tak bych se nenarodil, nikdo ode mě nemůže chtít abych miloval cizí národy co nás násilně pomocí armády obsadili, minulost je jenom o tom jak se k mám hrnuli cizinci aby zde mohli lhát a krást, neházejte po Němcích ubohá vajíčka, házejte po nich granáty.
Anthropoid je koprodukční film nazvaný podle stejnojmenné operace vedoucí k atentátu na Reinharda Heydricha. Natočil ho podle vlastního scénáře britský režisér Sean Ellis. Atentátníka Jana Kubiše v něm ztvárnil herec Jamie Dornan, Jozefa Gabčíka Cillian Murphy, Jana Zelenku-Hajského Toby Jones, Kubišovu partnerku hrála Charlotte Le Bonová a Gabčíkovu partnerku Aňa Geislerová. Říšského protektora Reinharda Heydricha představoval německý herec Detlef Bothe.
Slavnostní světová premiéra filmu proběhla při zahájení 51. ročníku karlovarského filmového festivalu 1. července 2016.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem