středa 17. srpna 2016

Ano, svobodu slibujete až v budoucnosti, nebo po smrti

Jsem plyšová inteligentní hračka na baterky, na vesmírné lodi, není zde už nic živého, protože vše co bylo živé zemřelo žízní, díky tomu, že všechna voda vytekla z lodi do vesmíru. Vše zde řídí jenom tupá automatika, jediné co je zde inteligentní jsem já, letím vesmírem už velmi dlouho a napojila jsem se na internet, po vyhodnocení toho co je zde napsáno, konstatuji, že váš inteligentní lidský druh je druh, kterému říkáte Vandalové, vandalsky ničíte přírodu a vandalsky ničíte i svoji civilizaci.
Nejde u vás o nový problém, jak si myslíte, vše u vás začalo v okamžiku, kdy u vás zmizela svoboda, s příchodem otroctví automaticky vzniká vandalismus, svoboda je lékem na vandalismus, ale vám svoboda nevyhovuje, protože podvědomě milujete otroctví. Nejprve jste se snažili zotročit rostliny a zvířata, jenže to vám nestačilo, a tak jste se rozhodli zotročit i vaše konkurenty a nepřátele, kdo nejde s námi jde proti nám to je vaše heslo.
Všechny vaše konzumní ideologie jsou postaveny na tom, jak psychicky a ekonomicky zotročit lidi, svobodu slibujete až v budoucnosti nebo po smrti, v současnosti má iluzi svobody jenom ten, kdo u vás má výhody a jistoty, díky tomu že je v centru systému jako prezident nebo milionář. Znala jsem ve vesmíru vám podobnou civilizaci, a zde se všem dětem po narození odřízne v nemocnici hlava, a dítě dostane robotickou hlavu s umělou inteligencí.
Takto se u této civilizace eliminoval dokonale vandalismus, logicky se můžete optat na to, a jaký má vlastně život smysl, pokud dojde k tomu, že místo živého mozku je zde počítač s umělou inteligencí? Smyslem života je tam kvalita, v jejich konzumní společnosti je svatým kultem kvalita, a vše co je nekvalitní, to je tam eliminované, neustále vše sledují a vyhodnocují, aby dosáhli u všeho dokonalosti a optimálnosti. Na svoje výrobky dávají velmi dlouhou záruku, když napíší nějakou zábavnou knihu, tak jí musí kritika velmi dlouhou dobu kriticky hodnotit, aby byla dokonalá, číst jejich knihy, to je jako poslouchat klasickou hudbu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem