čtvrtek 18. srpna 2016

Ano, slepý nemůže vést slepé

Proč se ekonomika pravidelně dostává do krize, tento ekonomický prioritní problém mě zaměstnal na mnoho let, a hledání optimální odpovědi bylo jako hledání jehly v kupě sena, konečně jsem ale na to přišel, naše lidská ekonomika není kruhem, ale je přímkou a proto je zde pravidelně krize, dokonalost je v kruhu, protože je kruh nekonečný a jednoduchý. Podívejme se na ekonomiku v přírodě, zde je ekonomika založená na kruhu, a proto zde nejsou krize, problém byl nalezen a logicky by mělo následovat optimální řešení problému, aby se zde už neopakovali ekonomické krize.
Optimální řešením problému je svěřit řízení ekonomiky a politiky umělé inteligenci, lidi nebudou mít už; vlastnictví, peníze, výhody, jistoty, moc, popularitu, atd. vše bude řídit umělá inteligence, a ona zajistí to, že bude ekonomika fungovat v kruhu, bez problémů na věčné časy. Vše dneska už dělají programy a stroje, a je jenom logické to, že nám budou stroje a programy globálně vládnout, lidi neuměli nikdy nikde optimálně vládnout lidem, protože slepý nemůže vést slepé.
Pokud ekonomika funguje v přímce tak je tato ekonomika uzavřená a tím se musí dostat do krize, ekonomiku vždy uzavírá elita, ve snaze zde získat moc a bohatství, pomocí sobeckého parazitování, ryba smrdí do mocné a bohaté elitní hlavy. Pokud ekonomika funguje v kruhu tak zde už není mocná a bohatá elita, čím více se rozevírají sociální nůžky mezi bohatými a chudými, tím dříve zde bude ekonomická krize, a po krizi následuje revoluce nebo válka.
Nadbytek vzniká díky nedostatku, úspěch je zde díky neúspěchu, pravda je zde díky lži, atd. objektivní statistika zjistila to, že v USA 5% lidí živí 95% lidí, to nemůže dlouho fungovat! V USA se rozmohla hra na práci, v USA většina lidí svojí prací neprodukuje žádné objektivní hodnoty, které by mohli uživit lidi, co jsou na tom zle.
Dejme tomu že dělník staví dům, a tím by měl logicky produkovat hodnoty, jenže ten dům bude sloužit státním byrokratům, a tím dělník žádné hodnoty vlastně neprodukuje, nestačí něco prací draho vyprodukovat, je třeba zajistit, aby to co se vyprodukuje, sloužilo optimálně ekonomice a nesloužilo to parazitům.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem