čtvrtek 11. srpna 2016

Ano, peníze sobcům zde nesmrdí

Prioritou je nebýt zde ubožákem, který myslí a žije uboze, jsem už ve starobním důchodu, a tak jsem toho za tu dlouhou dobu života hodně poznal, život; byl, je, bude, atd. jenom o sobeckých prioritách, pověz mě, jaké máš největší sobecké priority, a já ti povím, kdo skutečně i jsi.
Vše je zde všude postaveno na tom, udělat z druhých ubožáky, pomocí podrazů a vydírání, pokud se začnete bránit, tak skončíte ve vězení, nebo na hřbitově. Války a revoluce, v nahotě odhalují lidskou sobeckou kulturu, ve válce se z lidí stávají divoká zvířata, končí pokrytecké politické a náboženské divadlo, a čerti si už nehrají na anděly, a jsou zase sobeckými čerty.
Mnoho lidí dneska má problém s psychikou, a nevědí jak se psychicky uzdravit, silné léky zde nepomáhají, a jiná možnost, než se léčit pomocí léků, zde bohužel není k dispozici, pro ekonomické ubožáky.
Zvykli jsme si, že správný lék každou nemoc vyléčí, jenže u psychické nemoci, léky neumí nemoc vyléčit, co s tím lze dělat? Psychické nemoci jsou následkem toho, že sobecká společnost z tebe udělala ubožáka, a tvoje sobecká psychika se s tím nechce smířit, a tak jsi psychicky nemocný.
Statistika sebevražd umí odhalit skupiny lidí, co jsou zde největšími ubožáky, jde o lidi, které sobecká společnost už k ničemu nepotřebuje, a tak podle toho i s nimi i jedná. V sobecké konzumní společnosti je sobectví na prvním místě, dobrota je zde jenom žebrota.
Z utrácení poznáváme organizace i jedince, pokud někdo utrácí za luxus a zbytečnosti veliké peníze, tak jistě jde o úspěšného sobeckého parazita, ano lidi se rozdělují podle toho, jak jsou úspěšní v sobeckém parazitování, peníze sobcům zde nesmrdí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem