pátek 19. srpna 2016

Ano, otroci by chtěli být otrokáři

Jak být lepší než jsou druzí? V dávné minulosti, by nikoho nenapadlo přemýšlet nad tím, jak být lepší než jsou druzí, potom se něco změnilo, a lidi začali přemýšlet nad tím, jak být lepší než jsou druzí, a tím se naše kultura evolučně restartovala. Mnoho jsem musel přemýšlet nad tím, co se systémově vlastně změnilo, a zjistil jsem, že ta změna se jmenuje otroctví, dokud zde nebylo otroctví, tak nebylo třeba být lepší, než jsou druzí, a vše fungovalo bez problémů. Mnozí nejspíše namítnou, že je zde přeci demokracie, a už zde nikde není otroctví, a že tedy moje teorie je chybná.
Je zde dluhové otroctví, místo okovů na nohou máme dluhové okovy, kterých se nedokážeme zbavit, tyto okovy mají i národy a podniky, otrokářem je ten kdo půjčuje peníze těm, co je nemají, a za půjčení požaduje úroky. Ve snaze nebýt zde otrokem, je zde snaha se stát otrokářem, protože prokážu v nějaké specializaci, že jsem lepší, než jsou druzí. Následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. tam kde není láska a spolupráce, tam je nám ten druhý peklem.
Hromadná doprava ve městě jasně odhaluje ubohost naší konzumní civilizace, kdy ve špičce je často problém s vystoupením, protože je zde přepravováno mnoho lidí v malém prostoru. S malým prostorem se setkáváme i u šaten, kde zde mají lidi velmi malé soukromé skříňky, a je zde i málo místa na to, aby se lidi mohli převléknout. Všude je snaha šetřit na průměrném člověku, ale na otrokářích se už nešetří, pro mocné a bohaté otrokáře zde musí být luxus, který někdy jde do extrémů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem