pátek 12. srpna 2016

Ano, neznalost svaté pravdy nikoho neomlouvá

Tak jsme konečně našli ten posmrtný ráj, jenom ještě musíme najít bránu, kterou lze do ráje vstoupit. Ten posmrtný ráj nemá nikde bránu, kterou lze do ráje vstoupit, tomu nerozumím? Co budeme proboha dělat, přeci se nevrátíme jako idioti zpět do očistce? Tady někdo vytesal do kamene GVKB, co to znamená? Já to vím, to znamená, že do ráje smí vstoupit jenom ten, kdo si koupil GVKB odpustky za svého života.
My jsme si nekoupili odpustky, a tak zde pro nás není u GVKB ráje brána, a naše hledání posmrtného ráje bylo jenom marnost, GVKB nad námi zlomil svatou hůl. Neznalost svaté pravdy nikoho neomlouvá, každý znal jenom to, co z něj dělalo hříšníka, a nikdo neznal to, co by jej zbavilo hříchů, koupení GVKB odpustků je zkouška víry v zázraky, naše pyšnost a lakomost, způsobila to, že jsme v této zkoušce neuspěli. A co zkusit nějak chytře překonat tu zeď u ráje?
To jsme už zkoušeli, je to marnost. Já jsem fotograf, a spatřil jsem fotky které měl na internetu GVKB, teď mě vše dochází, ty fotky byli o tom, že jsme hříšní ubožáci co skončí v očistci, vzpomínám si na fotku mladého žebráka, jak klečí a žebrá, a jiný mladý kluk jej při žebrání přeskočil na kole, myslel jsem si že je to nahrané, nebo udělané v počítačovém programu.
Teď mě dochází, že to byla objektivní realita, jsme lhostejní k tomu, že je ten druhý na dně, a tak nad námi GVKB zlomil svatou hůl. Když se zamyslím jako profesionální reklamní fotograf nad životem, tak život lidí je už všude jenom prostituce, od prostitutky nelze očekávat lásku a pravdu, logicky musí hříšné prostitutky skončit v očistci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem