středa 17. srpna 2016

Ano, nezaměstnanost dělá z lidí ubožáky

Práce proměnila zvíře v člověka, pokud lidi nemají hodnotnou práci, tak se z lidí stávají zlá zvířata, co lžou a kradou. Je třeba objektivně rozlišovat hodnotnou práci od nehodnotné práce, jednoduchým ukazatelem je to jaká je odměna za práci, odměna nejsou jenom peníze, mohou to být i; výhody, jistoty, popularita, moc, svatost, atd. zlaté pravidlo jasně říká, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nestačí pokrytecky přát dobrý den druhým, je třeba dát druhým i to, že jejich každý den v jejich životě, bude existenčně dobrý, ten kdo zde poroučí, není více, než ten kdo jej poslouchá!
Pořád se zde vše točí kolem psychického násilí, ten druhý je pro sobeckého parazita; blbec, svině, idiot, pitomec, vůl, blázen, neandrtálec, sobec, parazit, kurva, atd. slušní jsme jenom k lidem, co nás mohou snadno potrestat za neslušnost. Není ten, co by se zavděčil všem, protože každý pracující člověk, je originální umělecké dílo evoluce, to co se jednomu líbí to se druhému už nelíbí, s tím nelze nic učinit, navíc často dochází k tomu, že se člověk rychle nečekaně změní, podle existenční situace.
Když to s jinověrci nejde už po dobrém, tak to s nimi budeme řešit po zlém, a začneme zlé jinověrce napichovat na kůly, minulost člověka byla psána krví lidí, co prohráli krutý boj o existenci. Lidí je zde už jako much, a tak je zde snaha ubohé lidské mouchy, násilně eliminovat po milionech, pomocí; ekonomiky, vědy, techniky, dezinformací, atd. Ano, nezaměstnanost dělá z lidí ubožáky, jádrem problému je to že zde selhala kontrola, je třeba lidem gilotinou useknout sobeckou hlavu, a na živé tělo nasadit robotickou hlavu, ve které bude GVKB počítač s umělou inteligencí, co bylo to bylo, dneska je zde digitalizace, a tak se musí i lidská hlava digitalizovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem