středa 17. srpna 2016

Ano, naši politici, nevidí chyby, neslyší kritiku, nemluví pravdu

Dokud jsme existovali ve světě politických bublin, ale tyto bubliny začínají praskat jedna po druhé, najednou se ukazuje to, že je vše jinak! Statistiky jsou objektivní, a není, je možné nijak upravovat, aby vypadali mediálně hezky, nůžky mezi bohatými a chudými se začínají všude rychle rozevírat, o tom už nikdo kdo má informace nepochybuje.
Jsou zde amatérské chyby v politických programech, a ty chyby je nutné rychle najít a eliminovat, politici myslí jenom na to, jak se co nejdéle udržet ve vysokých funkcích, a je jim jedno, to že se státy dostávají do nesplatitelných dluhů, a že lidi nemají dobré zaměstnání, a tak se z lidí stávají ubožáci, heslem politiků je po mě potopa, to ta minulá vláda byla špatná.
Politika je o tom, aby zde fungovala ekonomika, pokud politika nedokáže to, aby zde fungovala ekonomika je třeba politiku změnit. Základem pro ekonomiku je klasické zlaté pravidlo, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, pokud se politika neřídí tímto zlatým pravidlem, tak následkem je nefungující ekonomika.
Za vším je program a databáze, je to jako řízení auta na silnici, chybu může řidič udělat jenom jednou, podívejme se na stránky, co jsou na internetu, každá stránka je programem a databází, z díla spatříme majitele stránky, jsou stránky hodnotné a jsou stránky nehodnotné, základem u každé stránky je možnost vyhledávat obsah stránky, pokud mě vyhledávání nenajde to, co potřebuji tak je pro mě tato stránka chybnou stránkou, je to jako v obchodě, zde taky potřebuji najít zboží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem