čtvrtek 18. srpna 2016

Ano, nad tím je se třeba do hloubky konečně zamyslet

Základem je zde dualita; dobro a zlo, zapnuto a vypnuto, život a smrt, pravda a lež, samec a samice, atd. normalita je tam kde nejsou extrémy a vše je v rovnováze, často dochází k narušení normality z nejrůznějších příčin, nejběžnější příčinou narušení normality jsou změny, vše je v pohybu a následkem jsou logicky změny, příčinou změn je energie a inteligence, tam kde není energie a inteligence, tam nejsou ani změny.
Lidi a společnosti, ve kterých je mnoho energie a inteligence mají snahu mnohé zde násilím změnit, následkem jsou konflikty a války, nejde si nevšimnout toho, že evoluce u civilizace probíhá rychleji tam kde je optimální existenční situace pro to, aby v lidech bylo mnoho energie a inteligence. Hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb a ten kdo je moudrý ten se poučuje z cizích chyb, chyby nedělají jenom lidi a jejich kultury, chybují i zvířata a chybuje i věda a technika.
Pokud je něco chybné, tak je to třeba opravit, a pokud to nejde opravit, je třeba to vyměnit za to co je správné. Často se lze setkat s tím, že je něco chybné, a je to považováno za správné, pokud někdo odvážně poukáže na to, že je to chybné, a mělo by se to opravit, tak narazí na nepochopení, a je snaha tohoto kritika násilně eliminovat, aby on přestal kritizovat to co je chybné.
To co je nám svaté, to se nesmí kritizovat, jak dochází k tomu, že se lidem stane něco svaté, a zakáže se tím kritika toho, co je nám svaté? Příčinou je strach mocné elity z deprese, pokud by došlo k tomu, že by se mělo násilně změnit to co je nám svaté, tak by mocná elita měla z toho deprese, podívejme se třeba na tvrzení, že naše kulatá země obíhá okolo slunce, mocná svatá elita odmítala dlouho přijmout tuto novou vědeckou pravdu, a násilně dlouhou dobu potlačovala vědecké poznání pravdy.
Pokud někdo odmítá přijmout objektivní pravdu, která je vědecky jistě dokázaná, tak je třeba takového nemocného člověka přemístit násilně do psychiatrické nemocnice, a zde jej léčit pomocí moderních léků. Nemám nic proti umění a proti náboženství, realita je nudná a chladná, umění a náboženství je zajímavé a plné energie, jde o to mít umění a náboženství pod kontrolou, je to jako s kontrolou rychlosti na silnici, jednou je stanovena maximální rychlost a ten kdo ji poruší, dostane pokutu, proč lidi porušují stanovenou rychlost na silnici, nad tím je se třeba do hloubky konečně zamyslet.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem