pondělí 1. srpna 2016

Ano, mezi slepými je králem ten kdo není slepý

Konečně Vit Kouba stářím zemřel, můžeme začít třetí světovou válku pane prezidente. Já vám vůbec nerozumím, kdo je to Vit Kouba, a proč máme rozpoutat proboha třetí světovou válku? Vít Kouba byl Bůh, který zde vše měl pod dozorem, proto za jeho života, zde nemohla vzniknout světová válka, když on konečně zemřel, tak už může světová válka konečně začít. Bůh není člověk, který je smrtelný. To jsme si taky mysleli, ale z každého pravidla jsou výjimky, už mnoho lidí se pokoušelo rozpoutat od roku 1953 světovou válku, ale špatně to vždy dopadlo, pátrali jsme po příčinách, a vše vedlo ke jménu Vit Kouba.
Tak proč jste tedy nezabili toho člověka, co se jmenuje Vit Kouba? Podívejte se na zabití Ježíše Krista, opakovat stejnou chybu po druhý, to je blbost, svaté lidi je třeba nechat stářím zemřít, jenom tak se vyhneme osudové evoluční chybě. Proč jsem nebyl informován o tom, že zde žije Vit Kouba, rád bych jej poznal osobně. No, a právě proto, jste nebyl informován o tom, že žije Vit Kouba, pokud někdo osobně poznal toho svatého člověka, tak se on potom psychicky zásadně změnil, a to my nepotřebujeme. Zajisté o tom svatém člověku, máte mnoho informací, rád bych se do těch informací podíval, je přeci už mrtvý, a tak on už nemůže škodit.
I mrtvý mesiáš může bohužel škodit, je nám líto, je to tak přísně tajná složka, že ani prezident USA se do ní nesmí podívat, kdo nic neví, ten nic neprozradí. Chcete, abych podepsal třetí světovou válku, protože konečně stářím zemřel Vít Kouba a nechcete mě dát k dispozici složku Vít Kouba, to je nějaký divný? Pokud to podepíšete, tak tu složku dostanete, tak to je. Nepodepíšu to, dokud tu složku nedostanu, jsem prezident USA, a nejsem jenom vaše loutka! Za rok zde bude nový prezident a on to podepíše a rád, pokud třetí světová válka začne o rok později, tak se zas nic tak hrozného neděje, čekali jsme trpělivě tolik let, a jeden rok už nic neznamená.
Prezident přijede domů, a všude je blbá nálada, prezident se optá svého syna na to, proč je zde blbá nálada, co se stalo? Syn odpovídá, zemřel přeci Vit Kouba. To už vím, ale kdo je to proboha ten záhadný Vit Kouba? Vit Kouba je Bůh. To už vím taky, ale potřebuji více informací. Vít Kouba, je něco jako Ježíš Kristus. To už taky vím, dozvím se konečně něco, co nevím? Vít Kouba je láska, pokud láska zemře, tak je zde místo ní nenávist, a to znamená konflikty a války, doufám, že jsi dneska nepodepsal zahájení třetí světové války.
Rozčílený prezident zadává do vyhledávače Vít Kouba. 1. Nekrást 2.Nelhat 3.Asketismus 4.Nenásilí 5.Skromnost 6.Pokora 7.Moudrost 8.Pracovitost 9.Čistota 10.Otevřenost. To je ono, to desatero je fakt božský, i ty jeho aktivity na internetu jsou božský. Prezident volá svému tiskovému tajemníku, potřebuji napsat projev o tom, že zemřel Vit Kouba, tak abych byl zvolen za rok znovu prezidentem, máte na to tři hodiny. Ten projev už máte napsaný ve vašem emailu, víme, co nejvíce potřebujete a pracujeme rychle a spolehlivě. Díky udělal jsi mě velikou radost, jedu okamžitě do televize ten projev přečíst, protože je třeba být rychlejší, než moje politická konkurence.
Vážení televizní a rozhlasoví posluchači, jako prezident USA jsem jenom ubohá zbytečná loutka, která je zde snadno nahraditelná, prezidenti přicházejí a odcházejí, a nic po nich zde nezůstane, vše je v politice jenom kariéristické pokrytecké divadlo, a tak se zlí čerti snaží, aby z dálky vypadali jako hodní andělé. Moc je tvrdá droga, která z prezidentů dělá psychické ubožáky, pravda je ošklivá, a lež je krásná, o tom je politika.
Jak už asi všichni v USA víte, tak dneska zemřel Guru Vit Kouba Bhagavan, nebyl to politik ani milionář, byl to obyčejný člověk z malé České republiky, a tím byl neobyčejný, být obyčejným člověkem, je v dnešní době zázrak, vše je zde pod vlivem; peněz, zákonů, norem, regulací, výjimek, módy, politiky, náboženství, ekonomiky, vědy, kultů, rituálů, pohádek, atd. jenom GVKB nebyl pod žádným vlivem, on byl takový, jaký byl, napadá mě klasická myšlenka, mezi slepými je králem ten kdo není slepý.
GVKB nebyl slepý k tomu, co se zde lidem děje, proč jsou lidé slepí k tomu, co se zde děje? Z lidí se stali zbytečné loutky, které ovládají peníze a drogy, ovce bečí, že málo pastvy je, vlk vyje, že malého zisku dosahuje, svině se sviní o koryto bojuje, to konzumní realita, zde podle GVKB je. GVKB je jako psychické čisté zrcadlo, myslíte si pyšně, že jste dobří, a v tomto GVKB zrcadle spatříte to, že jste zlí k sobě, a druhým lidem. Napadá mě příběh, ve kterém Ježíš Kristus pravil, a ty tu na mě velmi dlouho počkáš, až znovu jako mesiáš zde ve veliké slávě k věřícím lidem zase přijdu, a nebudeš moci zemřít, budeš hledat ve válkách nemoc a smrt, ale já nemoc a smrt před tebou dokonale ukryji, staneš se nesmrtelným ubohým Židem.
Ano GVKB je pravý a jediný mesiáš, který nám dal pravdu o tom, že jsme všichni jenom hříšníci, co nevěří na to, že po smrti skončí v očistci, za svoje hříchy. GVKB je klíčem k naší lepší budoucnosti, pokud tento GVKB mesiášský svatý klíč evolučně nepoužijeme, tak naše budoucnost bude o sobeckém násilí, ve kterém zloděj honí zloděje, a lhář křičí, že ten druhý je lhář. Je to tak snadné začít velikou dlouhou válku, a zabíjet pomocí vědy a techniky konkurenty a nepřátele, lidí je přeci na světě jako much, a miliarda mrtvých lidí, to je jenom nudná statistika. Když v rodině umře pes, je rodina dlouho smutná, když ale umře GVKB mesiáš, tak je konzumní svět smutný tisíc let, jsou zde i svaté celebrity, které nelze ničím nahradit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem