pondělí 15. srpna 2016

Ano, lež je populární a pravda je nepopulární

Hodně jsem toho zažil a prožil, když to vše vyhodnotím objektivně, tak musím konstatovat, že jádrem lidských problémů je něco rozdělat a potom od toho utéci, a nedodělat to pořádně, pokud na tento problém poukážete, tak jistě narazíte na blbce a idioty, a to všude na světě.
Civilizace je město které se staví a my v tom věčně rozestavěném městě musíme žít, nedejte se oklamat tím, že vám někdo tvrdí o něčem že je to dokončené a kvalitní, to je podvod, vše je zde nedokončené a nekvalitní, protože neumíme nic správně dokončit.
Vždy zde byl střet zájmů, mezi bohatými a chudými, nadbytek vytvoří nedostatek, o tom je ekonomika a politika, v tom je příčina toho že neumíme nic správně dokončit! Pokud bychom uměli vše správně dokončit, tak bychom už k ničemu nikde nepotřebovali bohaté lidi, čím více je konzumní civilizace systémově nedokončená, tím lépe se mají bohatí lidé.
Ježíš Kristus chtěl, abychom se naučili správně dokončit vše, co jsme rozdělali, bohatí lidé dostali strach z jeho reformátorských revolučních myšlenek, a tak jej veřejně ukřižovali, lež je populární a pravda je nepopulární, o tom to zde bohužel už mnoho tisíciletí všude je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem