čtvrtek 18. srpna 2016

Ano, láska je tam, kde je ekonomická spravedlnost

Jak odolat pekelnému pokušení. Tento svět je místem, kde se testuje odolnost duší proti pokušení, pokud duše odolá pokušení, tak skončí po smrti těla logicky v ráji, duše která pokušení nedokáže odolat, skončí v pekelném očistci. Jsou malá pokušení, jako je třeba dobré jídlo, a dobré pití, a jsou veliká pokušení, jako je; závist, pyšnost, lakomost, bezcharakternost, zrada, atd. je to něco jako zkoušení žáků ve škole, a následné známkování.
Jde zde o to, aby se poznalo která duše je morálně kvalitní, a která duše není morálně kvalitní, každá víra v zázraky, je to tom, aby lidi mysleli a žili morálně, podle klasické morální zásady, nekonej druhým, co nechceš, aby oni konali tobě. Pokud lidi myslí a konají nemorálně, musí to mít i nějakou příčinu, vše je zde logicky o příčinách a následcích. Lidi myslí a konají podle situace, ve které žijí, v hlavě mají lidi vědomosti a inteligenci k tomu, aby jí používali k tomu jak uspět v tomto evolučním experimentu, existenční úspěch je pro sobecké lidi existenční prioritou, protože ten kdo zde existenčně neuspěje, ten z toho psychicky onemocní, anebo zemře.
Hříšník v druhých spatřuje hříšníky, vše co žije v konzumním sobeckém očistci, to je hříšné, protože pokud by zde někdo nebyl hříšníkem, tak by zde existenčně neuspěl, a tím by onemocněl a zemřel. Z díla je spatřena; ekonomika, politika, náboženství, umění, atd. slova druhých mohou být pokrytecká, ale dílo druhých nemůže být pokrytecké. Není třeba stavět; chrámy, mešity, synagogy, ministerstva, atd. je třeba postavit moderní civilizaci, ve které se dá lidem možnost dobré práce, za dobrou mzdu. Vše je o lásce, tam kde není láska, tam je logicky nenávist, láska je tam, kde je ekonomická spravedlnost.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem