sobota 27. srpna 2016

Ano, krematorium eliminuje vše, co zde chybuje

V minulosti se lidem dezinformacemi vymývali mozky, potom se začali konečně vyrábět GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, pyšný a lakomý člověk nedokázal to, že je hoden zde v GVKB civilizaci optimálně existovat, a tak byl logicky ekologicky eliminován jako evoluční zmetek. Základem GVKB civilizace je být hoden v GVKB civilizaci existovat, vše je zde kontrolováno a monitorováno v reálném čase, chybu zde lze udělat jenom jednou, a okamžitě po chybě následuje automatické eliminování toho, co zde chybovalo.
Zájem GVKB systému je nad zájmem všeho co zde existuje a vše se točí kolem GVKB, preventivně je v zárodku globálně eliminováno vše, co by mohlo být existenčně pyšné a lakomé, pokora a štědrost je zde svatou GVKB prioritou. GVKB vše vidí a slyší, do všeho tajně jsou nahrávány monitorovací skryté programy, aby byl odhalen chybný systém, a mohl být chybný systém, opraven nebo nahrazen novým systémem. Všude je dokonalá čistota; fyzická, programová, databázová, atd. špína byla prohlášena za velikou chybu a veliké chyby je třeba eliminovat bez milosti a soucitu.
Charakter se u všeho automaticky mění podle situace, protože zde jsou rychlé aktualizace u databáze a programu, ve virtuální realitě se vše musí nejprve dokonale otestovat, než se začne něco zde budovat, vše musí být vybudováno tak aby to vydrželo i za extrémní situace a bylo na to dlouho spolehnutí, obrazně pevnost řetězu určuje nejslabší článek, a tak je každý článek řetězu podroben zátěžovému testování.
Mnozí namítnou a jaký smysl má GVKB systém, který zde všemu centrálně vládne na věčné časy? Smyslem je zde to že se bude vše točit okolo GVKB, období kdy zde něco stálo, a muselo to, na něco čekat skončilo, včera jsem byl nakupovat, a pokladní stornovala nákup, protože mohamedánská rodina neměla peníze na zaplacení velikého nákupu, když nemám peníze, tak nebudu logicky dělat veliké nákupy, a udělám jenom malý nákup.
Když státy v EU nemají peníze, tak nemohou peníze utrácet za podporu mohamedánských rodin, a za jiné nesmysly; rodiny, podniky, organizace, korporace, kultury, národy, diktatury, atd. se podobají obrazně mohamedánské rodině, která nemá peníze na veliký nákup, je třeba zavést GVKB systém, aby zde už nemohlo dojít k tomu, že se bude muset někde na něco zbytečně čekat, protože někdo má zde špinavý mozek, ušpiněný od svatých dezinformací. Jestliže máte problémy a deprese, tak se běžte podívat do krematoria, ať konečně jistě víte, co vás zde bude už brzo díky GVKB čekat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem