pátek 5. srpna 2016

Ano, konzumní peklo je zde díky chybám elity

Umřel starý svatý papež, a jeho duše se dostala do pekelného očistce, a zde mnoho trpí tím, že v tomto očistci se vše neustále mění, to co bylo před chvílí správné, to je teď už chybné, to co jsi právě udělal, to teď musíš předělat, nebo to začít dělat znova. Základem očistce je nejistota a nevýhody, je to obrazně jakási prádelna, ve které se hříšné duše, zbavují hříšné špíny, která je následkem hříšného myšlení, a hříšného konání, mnozí se diví tomu že papež skončil po smrti těla v očistci a neskončil v ráji?
V ráji skončí jenom ten, kdo si koupil správné odpustky svých hříchů, na trhu je mnoho chybných odpustků které zde prodávají podvodníci ve snaze se na hříšnících obohatit, jak poznat pravé odpustky, od odpustků co jsou falešné? Pravé odpustky mají i správnou cenu, kdy se za jeden rok v ráji, platí jenom jedna koruna, jakmile je zde jiná cena za odpustky, tak jde o falešné odpustky.
Papež si nekoupil pravé odpustky, a tak skončil na 10 000 000 v očistci, a musí se přes sklo dívat na ty, co si odpustky koupili, a tak skončili po smrti v ráji, kde jsou pro ně připravené výhody a jistoty, závist hříšné duše v očistci spaluje pekelným ohněm. Vše je zde o tom poznat, co je správné a co je chybné, když pilot letadla nepozná co je správné, tak s letadlem havaruje, proto se musí každý dlouho učit nějaké specializaci, pro kterou má talent, aby zde byl profesionálem, který nechybuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem