čtvrtek 25. srpna 2016

Ano, kontrola elity je základem fungující civilizace

Statisticky je většina diplomových prací bez hodnoty, představme si že by diplomové práce posuzovala globálně jenom umělá inteligence, a kladla by důraz na hodnotu, tím by většina vysokoškoláků neudělalo vysokou školu.
Konečně by vysokoškolský diplom měl nějakou hodnotu, a na vysoké školy by se už nehlásili lidi, kterým jde jenom o to, aby měli papír na to, že nejsou hloupí, a že tak mohou dělat něco složitého. Umělá inteligence by dělala i ústní zkoušky, aby odhalila lidi, co si zaplatili udělání diplomové práce, a tak se snažili získat diplom pomocí podvodu.
Dále by se zavedlo to, že bude diplomová práce platit jenom jeden rok, a pokud se nepředloží za rok nová diplomová práce, tak se vysokoškolákovi odebere vysokoškolský titul, u aut jsou taky pravidelné technické zkoušky, a mnozí specialisté taky musí chodit na pravidelné zkoušky. Zaměstnavatel by dal výpověď zaměstnanci, který si neobnovil v termínu diplomovou práci.
Podívejme se na sport, zde je to podobné, dneska jsi na vrcholu, a zítra už na vrcholu nebudeš. Pokud chtějí zaměstnanci výhody a jistoty od zaměstnavatele, tak si to musí i zasloužit, je třeba začít globálně škrtat vše, co bylo chybné, a tak zabránit tomu že chybní lidé, zde mohli ve vysokých funkcích amatérsky chybovat jako; politici, byrokrati, profesoři, soudci, diplomati, ředitelé, lékaři, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem