sobota 20. srpna 2016

Ano, každý ubožák se může snadno a rychle stát milionářem

Začneme z opačného konce, jak se stane z člověka ubožák který myslí a žije jako ubožák? Příčinou je, osud kdy mají ubožáci mnoho dětí a nestarají se o svoje děti, vše je o začátku života, pokud je začátek života chybný, tak následkem je ubohý život. Jde o to, aby ubožáci neměli děti, je třeba globálně zavést to, že děti smí mít jenom dolaroví milionáři.
Jakmile žena porodí dítě, a nebude mít milionářskou certifikaci, tak se její dítě ekologicky eliminuje, protože konzumní sobecká společnost potřebuje jenom dolarové milionáře, a nepotřebuje ubožáky, co myslí a žijí uboze. Mnozí ubožáci mohou namítnout, že tím bude logicky nedostatek lidí, co bude pracovat za malé mzdy, a tím se konzumní civilizace rychle zhroutí.
Před sto lety by se společnost bez ubožáků zhroutila, dneska je vše jinak, je doba automatizace a optimalizace, místo lidí všude pracují stroje a roboti, náklady na nezaměstnané ubožáky rychle narůstají, svět potřebuje rychle snížit počet ubožáků, pokud bude chtít mít nějaký ubožák děti, bude se muset stát dolarovým milionářem.
Podívejme se na statistiky, a zjistíme to, že krize je následkem toho, že ubožáci mají hodně dětí, děti ubožáků jsou ekonomickým plevelem, a plevel se musí zahubit v okamžiku, kdy přijde na svět, jak si usteleme tak si i lehneme.
Podívejme se do přírody, v přírodě vše co je podprůměrné to se automaticky stává potravou pro to, co je nadprůměrné, dobrota je žebrota, prevence je prioritou, plevel nesmí zapustit kořeny, a musí se eliminovat v okamžiku narození.
Ubožáci musí pochopit konečně to, že pokud nebudou dolarovými milionáři, tak nebudou mít ani děti, každý se může svojí prací vypracovat na dolarového milionáře, a získat tak GVKB certifikaci, díky které bude moci mít děti, a logiky dolarový milionář zajistí svým dětem, i dobrý start do života.
Často lze slyšet to, že pokud zabijeme narozené dítě, že je to vražda, to je ale nesmysl, vražda je zde teprve tehdy, pokud člověk umí hodnotně mluvit, dokud se člověk nenaučí hodnotnému mluvení, tak je na úrovni zvířete, člověk začíná mluvit, teprve když jsou mu 4 roky.
To znamená, že do 4 let je možné děti beztrestně zabíjet a teprve od 4 let je trestné děti zabíjet. Ve 3 letech se u všech dětí zavede globálně GVKB čipování, a před čipováním se ověří v GVKB laboratoři kvalita dětí, po fyzické a psychické stránce, nekvalitní děti, budou ekologicky eliminované.
Vše je o tom evolučně nechybovat, člověk se stává zbožím na trhu práce, a o nekvalitní zboží zde není žádný zájem. Nemá cenu ve školách draho vzdělávat nekvalitní děti, o které nebudou mít zaměstnavatelé žádný zájem, ten kdo nebude mít pod kůží GVKB čip, ten nebude mít přístup do GVKB civilizace, a bude muset existovat mimo civilizaci, jako ubožák s nulovou hodnotou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem