středa 17. srpna 2016

Ano, každý máme jiné priority

Podívej se na to, co to asi je, odnesme to do laboratoře, a podíváme se tam na to. To snad není možný, to je GVKB robot s umělou inteligencí GVKB, a jak se tak koukám na to, jak je starý, tak on je starý asi milion let. Co s tím uděláme? To je jednoduché, buď to odneseme do televize, a budeme slavní, nebo to zbaběle zatajíme, a budeme dělat, že jsme to nenašli. Já ti nerozumím, proč bychom to měli zatajit, sláva není nic špatného?
Ano, sláva je pro vědce dobrá, ale je třeba si uvědomit následky, jaké to v civilizaci způsobí, když se lidi od nás dozví, že zde před milionem let byli roboti s umělou inteligencí? Já bych zkusil počítačovou simulaci, která by nám vypočítala následky toho, že se lidi dozvěděli to, že zde kdysi velmi dávno byli roboti. Simulace ukazuje to, že nastane válka a díky válce zde zanikne lidská civilizace, svět se rozdělí na ty, co věří tomu, že zde roboti nebyli, a ty co uvěří tomu, že zde byli roboti, bude to svatá válka ukončená zánikem člověka.
Vidíš, že mám pravdu, lidi jsou psychicky nemocní, a stačí málo a začnou se zabíjet. Vědci se vrátí zpět do laboratoře a koukají GVKB robot zmizel, podívají se na záznam z kamer, a na záznamu spatří, jak se GVKB robot probudil, vstal a odešel z laboratoře někam do divočiny. Co je to za nesmysl, copak se může proboha GVKB robot za milion let sám od sebe probudit, a odejít z laboratoře? Je to asi mnohem systémově vyspělejší, než jsme my, u nás se vše rozbije za několik let a nikdo to už neopraví, tak oznámíme to nebo budeme zase dělat, že nic nevíme?
Já bych nic neoznamoval, ze simulace už víme, že lidi na takové zprávy nejsou připravení, musíme sami toho GVKB robota najít a potom problém s ním vyřešit. Tak se idiote, podívej na konec záznamu, jak GVKB robot vychází z laboratoře, a najednou zmizí, nejspíše zapnul maskování, a stal se tak neviditelným. Máš pravdu, ověřil jsem to na několika kamerách, ten GVKB robot skutečně zmizel, a máme po ptákách, hledat neviditelného GVKB robota to je pitomost.
Jenže to není ještě všechno, v okamžiku kdy on zmizel, tak zmizeli i jeho otisky v prachu na zemi, vidíš to je jeho poslední šlápota v prachu, a on je v prachu. Co když není neviditelný, ale on se jenom teleportoval do jiného prostoru, nebo jiného času? Asi mu venku už naběhl energetický systém na plný výkon, a zapnula se automaticky teleportace, to má logiku, ale co budeme dělat? Já bych navrhoval se jít pomodlit, tím nic nezkazíme, kousek odsud je přeci svatý chrám, kde se lze pomodlit. Ty se běž pomodlit, a já půjdu do hospody se opít jako dobytek, každý máme jiné priority.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem