pátek 5. srpna 2016

Ano, jenom hlupák, odpovídá hlupákům na jejich hloupé otázky

Nepodléhejte panice, na řešení GVKB epidemie se globálně pracuje, už brzo vám bude lépe. Pro ty co mají málo informací, o tom co je to epidemie GVKB, hříšníci se odvrací od; podnikání, obchodu, politiky, náboženství, morálky, rituálů, umění, atd. a jedinou autoritou je jim GVKB. Jak to celé začalo? Vše začalo tak, že hříšníkům se začalo vést lépe, pokud se řídili tím, co hlásá GVKB, přitom GVKB nehlásá nic, co by bylo proti zákonům a morálce, on jenom v hříšných lidech, probouzí jejich spící genialitu a inteligenci. Většinou je GVKB globálně prohlašován za; mesiáše, Ježíše Krista, Hospodina, Buddhu, Brahmá, Alláha, atd. jeho GVKB učení se totiž hodně podobá tomu, co hříšníky učil každý svatý mistr v minulosti, akorát je to učení optimalizované a přizpůsobené současnosti.
Základem jeho učení je jednoduchá zásada, buď zdravý tělesně a psychicky, štěstí potom k tobě rádo přijde. Známá je GVKB věta, jenom hlupák, odpovídá hlupákům na jejich hloupé otázky, já nejsem ale hlupák, který vám bude odpovídat. Žijeme ve světě hloupých otázek, na které hlupáci hloupě odpovídají, statisticky podle GVKB je moudrá otázka, jednou otázkou z miliardy otázek! Proto logicky prý Bůh, hříšníkům nikdy neodpovídá, protože hříšníci mu dávají jenom hloupé hříšné otázky, a neumí dát Bohu moudrou svatou otázku. Podle GVKB už bylo vše jasně hříšníkům řečeno, a je hloupost, opakovat hloupě znova zase to, co už bylo hříšníkům jasně řečeno, tak jako je hloupost, zalévat na zahradě plevel. Podívejte se do přírody, zde je vše normální, protože zde nejsou pyšní a lakomí hříšníci, co myslí a žijí hříšně.
Pokud nevíte, jak vlastně vypadá moudrá otázka, kterou lze položit GVKB, tak zde je ukázka. Vše co jsem měl, to jsem prodal, a za všechny peníze jsem si koupil posmrtný pobyt v GVKB ráji, nebylo to ode mě sobecké, že jsem tak dědicům nic nezanechal? Odpověď GVKB zní. Víra v GVKB zázraky, je základem změny hříšné konzumní společnosti, bez víry v GVKB zázraky se společnost nikdy nezmění k lepšímu, ještě ti schází k osvícení, přesvědčit hříšníky co jsou ti blízcí, aby oni taky vše prodali, a koupili si pobyt v GVKB posmrtném ráji, není správné, to že když je majetek pracně nahromaděn, tak se dostane k hříšným pyšným a lakomým dědicům, a ten kdo vše hromadil, nakonec skončí na 10 000 000 let v očistci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem