pondělí 1. srpna 2016

Ano, jak si to uděláme, takové to i budeme mít

Vše jde optimálně rychle vyřešit bez problémů, pokud je zde ve všem čistota, jakmile zde není ve všem čistota, tak zde jsou problémy, na které není řešení, lidi musí konečně pochopit, jak veliký význam zde má čistota! Podívejme se na dětství člověka, který vyrůstá v ekonomické a psychické špíně, pokud někdo vyroste ve chlévě jako dobytek, tak podle toho myslí a koná jako dobytek. Pyšné autority jednají s druhými zle, a potom se ještě diví tomu, že ti druzí jsou zlí, vše co druhým dáváme, to nazpět dostáváme, ten kdo lže a krade, musí počítat s tím, že mu to druzí oplatí.
Každé násilí je zde dočasně, násilí je jako když hoří dům, a nenásilí je jako voda, která hořící dům uhasí, je jenom na nás, jestli chceme, aby naše domy hořely, nebo jestli chceme, aby naše domy nehořely. Jsi zlí, pokud jsi na tom zle, jde o to, aby zde nikdo z lidí na tom nebyl existenčně zle, podívejme se na to, jak žije kolektivně hmyz, zde je svoboda a rovnost, a každý zde má to co ke svojí existenci potřebuje, nejsou zde milionáři a prezidenti, co by měli mnoho sluhů. Já si zasloužím více, protože já jsem lepší, než jsou druzí, tak funguje naše pyšná a sobecká kultura, už mnoho tisíciletí, následkem je mnoho násilí, a tím i mnoho deprese.
Sobectví a pyšnost je psychická špína, a tato špína je zde díky tomu že se naše psychika pravidelně neuklízí! Mnozí hříšníci neví, jak si mají v hlavě uklidit psychickou špínu, aby už nebyli konečně psychicky zlí k sobě a druhým lidem. Rozhodně nevěřte na nějaké zázračné moderní drahé léky na deprese, řešení je jenom v tom, že se špína v hlavě optimálně uklidí. Uklízení v hlavě je o tom změnit svoje priority, pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, jestli máš v hlavě uklizeno, nebo jestli tam nemáš uklizeno.
Pokud je v tvojí hlavě prioritou pyšnost a lakomost, tak v hlavě nemáš uklizeno, pokora a štědrost znamená, že je v hlavě konečně uklizeno. Nikdo nemůže sloužit současně pyšnosti a pokoře, jaký je pán takový je i jeho sluha. Neustále se setkávám s tím, že hříšníci kážou pokoru, ale myslí a konají pyšně, jsou to tedy jenom bezcharakterní pokrytci, co se snaží na druhých sobecky parazitovat. Slova mohou klamat, z díla je spatřen tvůrce, pokud dílem pyšné a lakomé vlády je blbá nálada, je třeba blbou vládu, nahradit novou vládou, díky které už budeme mít dobrou náladu, jak si to uděláme, takové to i budeme mít.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem