pondělí 1. srpna 2016

Ano, dobré práce je veliký nedostatek

Jakou cenu má pro vás cizí člověk? Ono záleží na mnohém, je mnoho situací a mnoho různých cizích lidí, navíc se vše i rychle mění, co z toho plyne? Pokud chcete dosáhnout toho, že budete mít pro cizí lidi velikou cenu, musíte používat svoji inteligenci a svoje vědomosti, jiná možnost není.
V dnešní době má hodnotu jenom to, co je správně inteligentní a má správné vědomosti, protože na těžkou práci zde jsou stroje a automaty. Jenže co když zde budou roboti a robot s umělou inteligencí bude člověku sloužit lépe než člověk, co má veliké vzdělání a velikou inteligenci, proč bychom měli dávat možnost pracovat lidem, když roboti pracují lépe.
V současnosti začíná globálně docházet k tomu, že práce pro lidi je nedostatek, a tato situace se bude už jenom zhoršovat, nevěřte naivně na politické pohádky, že zavedení GVKB robotů, vytvoří pro lidi nová pracovní místa, spíše počítejte s tím, že skončí období jisté práce a bude zde jenom práce na zakázku placená úkolově, splníte složitý úkol, co trval jeden den, a budete si muset hledat několik dní novou práci, a čas strávený hledáním, vám nikdo už nezaplatí.
Nastane globálně taková bída, že začne docházet ke globálnímu snižování počtu lidí, díky hladu a bídě, mít v té době děti bude luxus, který si bude moci dovolit jenom elita, GVKB roboti zde budou mít k dispozici moc a bohatství, lidi budou globálně v pozici tažného koně, který má pro GVKB roboty minimální užitkovou hodnotu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem