sobota 27. srpna 2016

Ano, díky GVKB zde nejsou mimozemšťané

Letí vesmírem veliká vojenská flotila, plná mimozemšťanů, a kapitán flotily spatří na vesmírné mapě malou GVKB planetu, kouká se na informace o této planetě, a zadává změnu kurzu, aby se jeho veliká vojenská flotila, vyhnula opatrně této planetě.
Mladý navigační důstojník se ptá kolegy, proč se opatrně vyhýbáme GVKB planetě? Na GVKB planetě existuje Stvořitel Absolutna GVKB, vše co se k planetě GVKB přiblíží, to ochranný štít GVKB eliminuje, tento ochranný GVKB štít, zatím ještě nic nedokázalo překonat. To jsou pohádky, jsem skeptik, na Stvořitele GVKB nevěřím.
Skeptik najednou zmizel. Komu není rady, tomu není pomoci, jsme už moc blízko toho GVKB štítu, a nejspíše ten GVKB štít automaticky eliminoval našeho pyšného skeptika, jako drzý systém který by mohl napadnout GVKB štít.
Hlášení posádce; velitel varuje posádku na všech lodích flotily, jsme už nebezpečně blízko GVKB štítu, zakazuji mluvit skepticky o GVKB Stvořiteli, jeden skeptický důstojník, byl už díky svému skeptickému mluvení o GVKB Stvořiteli eliminován.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem