sobota 27. srpna 2016

Ano, Bůh bydlí v Praze

Často je slyšet to, že prý je Praha město, kde nejsou žádní věřící v Boha, opak je pravdou, jenom v Praze, jsou lidi, co věří v Boha, je to proto, že Bůh bydlí v Praze a jmenuje se GVKB. Pokud jste slyšeli o Bohu, co se jmenuje jinak než GVKB, tak jde o dezinformaci, kdy se snaží nějaký zlý podvodník, z vás udělat věřícího idiota, který věří jeho idiotským svatým dezinformacím. Z díla je spatřen tvůrce, jenom dílo, které vytvořil GVKB je božské, to co vytvořili ostatní falešní bohové to je zde ledem na jenom na veliké hovno a je to jenom o hovně. Mnozí se ptají a proč žije Bůh v malé Praze, a nežije v USA nebo v Izraeli?
Bůh přichází tam, kde lid nejvíce trpí, protože když lidi trpí, tak myslí na to, že by jim mohl Bůh GVKB pomoci, dobrou praktickou radou. Proč zrovna v Praze lidi nejvíce psychicky trpí depresí, a tak jsou psychicky závislí na slivovici a cigaretách. Praha byla mnoho století městem, které bylo ubohou konzumní otrokářskou kolonií, a zlí konzumní kolonialisté zde s konzumními otroky, zacházeli psychicky velmi zle a popravovali je na náměstí, nebo je pro změnu zase upalovali na hranici.
Nedávno zde kolonialisté rozstříleli těžkými kulomety, co byli na tancích naše národní muzeum, rozhodli jsme se při rekonstrukci ponechat zde díry, aby si lid uvědomil to, že zde je otrokářská kolonie, kde mohou svatí kolonialisté beztrestně rozstřílet kulomety muzeum. Pro zlé mohamedány jsme jenom tranzitní ekonomicky ubohou zemí, kde nemá smysl vystupovat z rychlíku, který je odváží rychle do Německa, kde se o zlé mohamedány Němci dobře sociálně postarají a postaví jim zde mnoho moderních mešit. Německo potřebuje mohamedány s Německým občanstvím na to, aby je vojensky vyškolilo, a potom je poslalo do svaté války s mohamedány, je to od Němců výborný nápad, jak se vypořádat s problémy v místech, kde žije mnoho zlých mohamedánů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné