neděle 28. srpna 2016

Ano, bude líp díky GVKB změnám

Pokud je nám zle, tak příčinou jsou chyby, jenom optimální GVKB změny, mohou všechny chyby nalézt a eliminovat, lidi dělají chyby, a díky chybám se mají zle, každý člověk neustále chybuje, a o tom to zde, neustále všude je! To že zde někdo, má moc a bohatství, neznamená to, že on nebude chybovat, nikdo z lidí není dokonalý!
Podívejme se statisticky objektivně do minulosti, na lidské chybování, je třeba se optimálně poučit z minulosti, a už neopakovat naše ubohé lidské chyby, základem zde musí být to, že za nás budou myslet a rozhodovat GVKB počítače, předáme GVKB počítačům moc a bohatství, nebude zde už nikde na světě žádný mocný a bohatý člověk, který amatérsky chybuje, a tím druhým život v konzumní očistec proměňuje, skončí období tučných svatých starých kaprů, co si nechtěli vypustit elitní státní rybník.
Dosud ryba smrděla od pyšné a lakomé elitní hlavy, to byla ta největší chyba, naší pyšné a lakomé kultury, nebyla zde nikde na světě dosud ještě vláda pracujícího lidu, vládli nám všude centrálně jenom pyšní a lakomí parazité, ze svých kanceláří, kde měli svoje sekretářky. Nebude zde už možné soukromé vlastnictví, a nebudou zde ani peníze, zmizí i výhody a jistoty, bude zde GVKB globální přídělový čipový systém zboží a služeb, bude to digitální systém, kde velitelem bude GVKB počítač a GVKB internet.
Vše jde naprogramovat optimálně tak, že nikdo zde už nebude moci na druhých sobecky parazitovat jako; král, prezident, ředitel, celebrita, autorita, atd. neposlušní zlí jedinci co konzumují slivovici a cigarety, skončí v převýchovných táborech, a zde se naučí pod dohledem GVKB robotů tomu, jak být dokonale poslušní, zde pochopí to, že globální počítače s umělou GVKB inteligencí, mají vždy svatou pravdu, a že jakýkoli drzý lidský odpor je marný. Takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží na GVKB věčné časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem