úterý 2. srpna 2016

Ano, bude líp díky digitální globalizaci

Je třeba; mešity, kostely, synagogy, atd. zpřístupnit turistům a podnikatelům a zrušit zde provozování náboženství a sekt, pokud někdo chce provozovat náboženství nebo sektu, může si založit na internetu sociální síť, nebo stránku, a to mu musí stačit, shromažďování lidí co věří ve svaté zázraky se musí globálně zakázat, je nová doba je třeba mít vše pod kontrolou, protože na internetu lze snadno a rychle zjistit to, že někdo hlásá to co porušuje morálku a zákony, všude kde se mohou shromažďovat lidi tam se instalují kamery a mikrofony, je třeba v zárodku udusit veškeré pokusy o to dělat z lidí otroky nějaké ideologie která není správná a morální.
Globální policie dostane více pravomocí, a bude moci preventivně zasahovat tam, kde by mohlo docházet k šíření nenávisti a hříšnosti, každý člověk dostane pod kůži čip, který bude globálně přes satelity sledován, a bude se vědět, kde se každý člověk právě pohybuje, a tento pohyb všech lidí se bude počítačově vyhodnocovat, aby se mohlo operativně zasáhnout tam, kde je podezřelý pohyb lidí. Nebudou zde už vězení, ale bude zde eliminování lidí, co porušují; zákony, regulace, morálku, normy, předpisy, atd. chybu každý udělá jenom jednou, neznalost nebude nikoho omlouvat, za drobné neúmyslně přestupky budou tvrdé ekonomické tresty.
Zruší se globálně soukromé vlastnictví a peníze, zavede se přídělový systém na zboží a služby, ten kdo nebude správně trvale pracovat, ten nebude ani jíst, a zemře hlady. Omezí se možnost lidí o všem sobecky rozhodovat, společnost určí, jak se budete oblékat, a jak dlouhé budete mít vlasy, jak často se budete sprchovat, co budete dneska jíst a kolik toho budete jíst, a kde to budete jíst, jak budete k druhým správně mluvit, atd.
Každý bude mít na čele číslo a čárový kód, aby kamery měli přehled o tom, co děláte a kde to děláte, nebudou zde klíče a hesla, bude stačit jenom čárový kód na vaší hlavě, nebo čip pod kůží. Konzumace cigaret a alkoholických nápojů se zakáže, jedinou drogou bude práce pro nový digitální globální spravedlivý systém, na myšlení a řízení všeho, zde budou jenom centrální inteligentní počítače, ty zde budeš, od narození do smrti, jenom na špinavou těžkou práci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují