úterý 23. srpna 2016

Alláh obdaruje mohamedány rájem

Je třeba přát mohamedánům ráj, a dát okamžitě mohamedánům ráj. Proto Alláh sešle na všechny mohamedány okamžitě jistou smrt, a jejich duše odejdou do věčného mohamedánského ráje. Pokud zde na tomto světě nebudou už nikde mohamedáni tak už nebudou moci mohamedáni ani moci konat hříchy, nejsou hříšnici tak nejsou ani hříchy, to bude konečné řešení mohamedánské víry v Alláha, pokud by někdo chtěl v budoucnosti být mohamedánem, tak na něj Alláh okamžitě sešle smrt, a on se dostane okamžitě do ráje.
Alláh je mimozemský Bůh a on se vrátí se svými věřícími dušemi na svoji svatou planetu, dosud měl Alláh velmi dlouho problém s povolením od vládce centrální soustavy GVKB, a toto povolení k návratu svých mohamedánských duší konečně dostal, protože zaplatil řádně konečně požadované administrativní poplatky.
Mohamedáni se nemusí bát o svoje těla, a svůj majetek, vše proběhne tak, že v noci ulehnou jejich těla, a ráno se jejich těla probudí, a místo mohamedánské duše, zde bude už duše Křesťanská, pochopitelně se okamžitě zbourají mešity, a postaví se místo nich Křesťanské kostely, svatý korán bude hozen globálně do ohně na věčné časy, jako ubohá kniha, která je zde už zcela zbytečná, protože na světě už nejsou žádní mohamedáni.
Vše co zde vznikne to i zanikne, život to je experiment a když starý experiment skončí tak začne nový experiment. Mnozí mohamedáni si myslí, že není možné v noci ulehnout a ráno se probudit už jako křesťan, pravím vám to, že bohové mohou dělat zázraky mají to v popisu práce.
Proto zde jsou přeci bohové, aby dělali zázraky a tak zajistili mohamedánům to, že se konečně už brzo dostanou do ráje na svoji planetu, kde je jenom jejich mohamedánství, a není tam možné jiné náboženství. Na nové planetě už budou mít mohamedáni, ale jiná genetická těla už nebudou vypadat jako lidi, ale budou vypadat jako Potamochoerus porcus.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem