neděle 21. srpna 2016

Alláh je zde na veliké hovno

Podívej se ubožáku objektivně konečně na sebe, a řekni si, kdo já opravdu zde jsem? Pokud budeš objektivní, tak musíš konstatovat, že jsi jenom hovno, co je zde na veliké hovno, a po smrti zde zanecháš jenom hovno. Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si každé genetické hovno hraje na to, že není zde na hovno a že po smrti, zde po něm zůstane jenom veliké hovno. Vše se zde posralo v okamžiku, kdy zde začalo být ubožáků jako sraček, a tak ty co byli nahoře začali sobecky srát na ty, co byli dole a tak vznikl svatý zákon, padajícího hovna, který říká, že mocní serou na bezmocné.
Nemoc je o tom že došlo ke ztrátě moci, a tak hovno co bylo nahoře, je najednou hovnem co je dole, a tak na něj serou hovna, co jsou nahoře. Naše konzumní centralizovaná civilizace je na hovno, protože je zde ubožáků jako sraček, a tak jakýkoli úspěch, je zde dočasně, a potom následuje neúspěch, proč se snažit něco zde chápat, když je snadné říci o tom, že je to zde jenom na hovno, protože já z toho mám jenom hovno.
Každý ubožák se zde zajímá jenom o to, co mu přinese moc, aby on mohl z vysoka srát na ty, co jsou pod ním dole, následkem je konzumní svět, kde je život na hovno, protože každý zasraný hovno, se zde snaží být nahoře, a tak sobecky lže a krade. Je to na hovno, se snažit změnit pomocí náboženství lidi, nebo se snažit změnit pomocí politiky společnost, ze zdegenerovaného líného hovna, hodnotný bič nikdo neuplete, v tom je jádro evolučního problému, z hovna zde vše vzniká, a v hovna se to navrací, o tom je konzumní život, který je zde na hovno, a o hovně.
Stvořitelem všeho, zde je jenom veliké hovno, a ten kdo hledá božského Stvořitele, ten nalezne logicky jistě jenom veliké hovno. Pokud je stvořitelem všeho veliké hovno, tak je zde každá víra ve Stvořitele na hovno, jestliže nějaký šílený věřící hovno zde křičí, že je Alláh veliký, tak by měl správně křičet, Alláh je zde na veliké hovno, a já věřící muslim jsem zde taky na veliké hovno.
Největším lidským potěšením, je se na vše z vysoka vysrat, ubožáku nezadržuj v sobě hovno, a daruj veliké hovno ubožákům, co jsou zde díky zasrané víře v Alláha, jenom na veliké hovno. Pokud si ubožku myslíš, že to co zde říkám, je na veliké hovno, tak máš svatou pravdu, je to opravdu jenom na hovno, říkat pyšným a lakomým ubožákům, to že jsou zde evolučně na hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem