úterý 19. července 2016

Zaostalost národa je následkem hříšnosti

Proč jsem sám, a nikdo tě nemá upřímně rád? Jsi hříšník a o hříšníky zde nikdo nestojí, hříšníků je na světě jako much a jakou hodnotu má pro pavouka jedna moucha? Vše je zde o velikosti, hodnotu má zde to co je veliké, veliká knihovna má pro lidi velikou hodnotu, a jedna pyšná věta nemá pro lidi žádnou hodnotu, prioritou je zde růst, na růstu je postaven existenční úspěch, pro růst jsou ale potřebné podmínky, tam kde jsou ubohé existenční podmínky, tam růst není pro nikoho už možný.
Pokud by byl Ježíš Kristus zabit ve městě Nazaret, po svém drzém kázání, kde chtěl po židovských lakomcích, aby si odpustili dluhy a propustili otroky, tak by nevzniklo Křesťanství, protože to co se děje na malém městě, to nikoho přeci nezajímá! Stejně tak je to s knihami, pokud vydáte knihu v Praze, tak z ní nebudete mít zisk, a když tu samou knihu vydáte v Londýně, tak z ní budete mít veliký zisk, v Praze je málo čtenářů a navíc je zde i bída, proto zde nemá smysl psát pro hříšníky hodnotné knihy.
Veliká duše potřebuje i veliký bohatý národ, protože v malém chudém národě neuspěje, proto jsme pro hříšné ekonomické utečence, jenom ubohou tranzitní zemí, ve které pro ně nemá smysl existovat. Proč k nám do Prahy, neutečou mladí vysokoškoláci z USA, nabídněte nějakému mladému doktorovi v USA, aby žil v Praze místo v USA, on vám na to odpoví, že není blázen, aby se přestěhoval do Prahy, protože zde by se měl ekonomicky velmi zle. Proč to někde ekonomicky funguje a jinde to ekonomicky nefunguje? Zaostalost národa je následkem hříšnosti, Praha je městem, ve kterém jsou jenom samí neznabozi, a proto je zde dlouhodobě blbá nálada, a veliká konzumace piva a cigaret.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem