úterý 19. července 2016

Vždyť o tom už víte, kde je problém?

Nastoupí prezident naší republiky do funkce, a dostane bezpečný drahý vládní mobilní telefon, ve kterém jsou důležitá čísla, u jednoho čísla je napsán Bůh. Prezident zavolá sekretářce a ptá se jí, mám tady v telefonu číslo, a tam je napsán Bůh, tomu nerozumím? To je číslo na GVKB. Kdo je to GVKB? GVKB je Bůh. Prezident si pomyslí o sekretářce, že je to blbá kráva, a zavolá tedy svému poradci, a říká mu, že je v jeho telefonu číslo na Boha, který se prý podle sekretářky jmenuje GVKB.
Poradce říká, no tak na to božské číslo zavolejte, a budete mít jasno. Prezident se posílí slivovicí, a zavolá konečně na to číslo s označením Bůh. Možná že vás překvapilo, že máte v telefonu číslo na Boha, z toho si nic nedělejte, na mě má číslo v telefonu každý prezident na světě, a každý král a císař. Právě jsem hovořil s prezidentem USA, a říkal mu, co má dělat, a kvůli vám jsem ten hovor ukončil předčasně. Jak vás od narození znám, tak jste skeptik, a víte jistě, že s Bohem není možné telefonovat a myslíte si, že Bůh je jenom pohádka pro hloupé děti.
Než jste se dneska probudil, zdálo se vám o prázdné lahvi slivovice, najednou vás napadlo, zkusit se napít z té prázdné lahve, a najednou byla lahev slivovice plná, s nikým jste zatím o svém snu ještě nemluvil, vysvětlení je v zázraku, a tím zázrakem je to, že můžete hovořit po telefonu s GVKB. Prezident zavěsil telefon, a chtěl si dát slivovici, a láhev slivovice byla už prázdná, realita neposkytuje zázraky. Prezident zkusil vyhledávač na internetu a napsal do vyhledávače GVKB. Prezident volá zase poradci, a říká mu o tom, že zavolal tedy Bohu, a že Bůh věděl, co se mu zdálo za sen, a že on o tom snu s nikým nehovořil.
Bůh je přeci vševědoucí, co vás na tom udivuje? Bůh není, o tom že Bůh je, bych musel vědět. Vždyť o tom už víte, kde je problém? Jestliže Bůh je vševědoucí, tak co s tím mám dělat? Jsou věci mezi nebem a zemí se kterým nejde nic dělat, než to, se je přijmeme jako něco, s čím nelze nic dělat, takový je život. Koukal jsem na stránky GVKB jsou božské, ta černá kočka u toho barevného činžáku, mě připomíná našeho ministra ekonomiky. Dejte si pozor na tu GVKB stránku, je silně psychicky návyková, jak se do ní začtete, tak vám přeprogramuje mozek, jenom psychicky silní jedinci, odolají GVKB přeprogramování mozku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné