středa 13. července 2016

Vše je v pohybu a tak je zde vše i dočasně

Co je správné a co je chybné, to je pro nás prioritou, naše budoucnost je vytvářená našimi rozhodnutími, chybujeme, protože jsme vzdáleni od toho, co děláme, bez optimální specializace, nemůže naše konzumní civilizace správně fungovat, podívejte se na EU, to je přímo ukázkový případ chybných rozhodnutí, a následkem zde bude logicky zánik EU.
Správné rozhodnutí je hledání správného pevného bodu, kolem kterého se bude točit život; jedince, rodiny, podniku, organizace, národa, civilizace, atd. mnohdy je nutné opustit starý pevný bod a hledat si nový pevný bod, vše je v pohybu a tak je zde vše i dočasně.
Pokud je systém v krizi, tak se snaží toho nepřátelé využít k tomu, aby mohli na systému sobecky parazitovat, Adolf Hitler je klasickou ukázkou toho, jak on využil krize k tomu, aby mohl jako fanatický diktátor parazitovat v Evropě na velikém množství lidí.
V současnosti zde máme místo Adolfa Hitlera nadnárodní ekonomické systémy, co svoje obrovské zisky ukrývají v daňových rájích, a vyhýbají se placení daní a poplatků, z utrácení peněz, poznáme kdo je zde ekonomickým diktátorem, a kdo je zde jenom otrokem ekonomické diktatury.
Práce je drahá, a tak je zde nezaměstnanost, proč je práce drahá? Centrální ekonomika vše sobecky přerozděluje a reguluje, tak aby se 10% lidí na světě mělo dobře, a 90% lidí se mělo zle, následkem je ekonomická emigrace a deprese. Víte to, že 90% lidí na světě umírá na nemoci, které by bylo možné snadno levně vyléčit, jenže oni nemají peníze na to, aby se mohli uzdravit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem