Prohledat tento blog

úterý 12. července 2016

Vše je jinak než si myslíš

Vše co znáš to je jenom povrchní poznání, z dálky vše vypadá jinak, než když se k tomu přiblížíme, podívejme se třeba na vaření jídla, jak správně uvařit jídlo a nechybovat? Mnozí řeknou, že na vaření jídla nic není, že je zde přeci mnoho informací o vaření na internetu a v obchodech je mnoho polotovarů.
Většina jídla co jíš je chybná a zbytečně drahá, nakupování správných surovin a vaření jídla je věda není to o tom ve spěchu něco konzumovat, abychom neměli hlad, špatná strava nám může způsobit mnoho zdravotních problémů. Nechybujeme v tom co je nám blízké, ovšem když se k jednomu přiblížíme, tak se musíme od jiného logicky vzdálit, lidově řečeno, nikdo nemůže sedět na mnoha židlích.
Většina lidí myslí a jedná díky pyšnosti a lakomosti hříšně, následkem je zde konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý hříšník peklem, dneska jsem se setkal s problémem, kdy jsem se spolehl na povrchní informace o informační technice, a tak došlo k chybě, vše jsem naštěstí brzo opravil, jde o to nespěchat, podívejte se na Adolfa Hitlera, spěchal s rozšiřováním svojí policejní diktatury, a podřízl si větev, na které seděl. Proto si kup odpustky, život je nejistý jenom smrt je zde jistá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji