pátek 1. července 2016

Veliké změny si vyžadují i veliké oběti

Největší tajemství je v naší hlavě, většina lidí má v hlavě pekelný očistec, a když myslí a koná tak nasere mnoho lidí okolo, jsou ale lidé co nemají v hlavě pekelný očistec, ale mají v hlavě božský ráj, takový člověk když myslí a koná, tak mnoho lidí okolo má z toho veliký užitek, a tak je takový člověk mnoho oblíbený.
Logicky ti co mají v hlavě pekelný očistec, by chtěli mít v hlavě božský ráj, většina zbabělých lidí tento problém řeší pomocí návykových drog, drogy mohou rychle proměnit očistec na ráj, ale tato změna je jenom krátká, a potom je v hlavě zase pekelný očistec, a je zde logicky deprese z blbé nálady.
Jsou zde dva směry změny, jeden směr chce změnit pomocí morálky člověka, a druhý směr chce změnit celou společnost, pomocí zákonů a regulací, statistika a věda dospěla k tomu, že směr, který chce pomocí morálky změnit člověka je chybný, a správný je směr, který chce změnit celou společnost pomocí, GVKB zákonů a regulací.
GVKB společnost je založena na tom že je vše společné, a není zde nic soukromé, to logicky znamená přídělový systém na zboží a služby, spojený s čipovou kontrolou lidí, a eliminováním chybných lidí, co společnost k ničemu ekonomicky už nepotřebuje, takovou společnost neřídí pyšná elita, ale řídí jí GVKB umělá globální inteligence.
Ten kdo nebude mít v hlavě božský ráj, ten bude optimálně eliminován, každý člověk bude neustále v reálném čase monitorován, jak myslí a jak koná, je třeba si uvědomit, že veliké změny si vyžadují i veliké oběti, základem bude heslo, chybu udělá každý jenom jednou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem