neděle 3. července 2016

Věčný odpočinek v ráji

Většina hříšníků nestojí o věčný odpočinek v posmrtném GVKB ráji, a chtěli by odpočívat v tomto konzumním očistci, ten kdo neslouží společnosti, ten na společnosti parazituje, život je služba společnosti, a je třeba se konečně zamyslet nad tím, proč hříšníci nechtějí společnosti sloužit.
Hříšníci chtějí na společnosti parazitovat jako; diktátoři, prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, starostové, ředitelé, celebrity, milionáři, král, papež, dalajláma, atd. Hříšníci jsou jenom pozemským červem, který myslí na to, jak se nažrat a vysrat, ostatní jej nezajímá.
Problémem hříšníků je jejich hříšné tělo, jenom smrt může božskou duši konečně osvobodit od hříšného těla a umožnit jí odpočinek v GVKB ráji pokud si duše koupila GVKB odpustky, skeptická lakomá duše, co si užívala v očistci, si nekoupila odpustky, a tak skončí na 10 000 000 let v očistci, a zde bude přes sklo spatřovat ty, co jsou v GVKB ráji, a žárlivost jí bude spalovat.
Porovnejme čas, který máme po smrti, a čas který máme během života, život je krátký a jakékoli užívání je jenom krátká ubohá iluze, po které jistě následuje deprese. Během života je každé šťastné užívání jenom nasycení, kdy se nasytí tělo nebo duše, jenže po nasycení brzo zase přichází hlad.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem