úterý 19. července 2016

Tajemství osvícení je odhaleno

O některých lidech z minulosti říkáme, že jsou osvícení, tajemství osvícení je v nadhledu nad vším co zde je, jenom z nadhledu spatříte objektivně realitu, jde o to se povznést nad problémy a toužení, není to rozhodně jednoduché a snadné, proto je osvícený člověk tak vzácný, konzumace drog a závislost na sexu, je nejčastějším problémem který brání lidem v osvícení. Je zde i mnoho těch co si pokrytecky hrají na to, že jsou osvícení, čas spolehlivě odděluje hodnotné od nehodnotného.
Osvícení nemusí nutně souviset jenom s vírou v zázraky, osvícen může být třeba i programátor, a tak vytvoří nějaký geniální program, stejně tak může být osvícený i profesionální tvůrce filmu, a vytvoří geniální film do kina nebo televize, který umožní lidem překonat veliké problémy.
Většina lidí bere osvícené jedince jako blázny, ten kdo je jiný je pro nás bláznem, konzumní společnost se snaží z lidí udělat násilím tupé stádo, které si dobrovolně nechá sobeckou elitou přeprogramovat mozek. Problémem osvícení je bohužel to, že osvícení je vždy časově omezeno, někomu stačí krátké osvícení na to, aby nahý vyskočil z vany, a běžel po městě a křičel jako blázen, nalezl jsem to.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem