neděle 3. července 2016

Společnost není sociální ústav pro parazity a lenochy

Hodnotné vztahy jsou existenční prioritou, věda a statistika prokázala, že ekonomická a politická krize je následkem nehodnotných vztahů, ten kdo se stýká s ubožáky, ten je ubožákem, o tom je ekonomika a politika. K čemu je ti mnoho vztahů s ubožáky, když budeš mít existenční problém, tak od ubožáků nemůžeš očekávat radu ani pomoc. Vše je zde založeno na principu pyramidy, na vrcholu pyramidy je elita a dole jsou ubožáci, těžko se stoupá nahoru a snadno se padá dolů. Z díla je spatřen tvůrce, slova jsou jenom teoretické iluze, ale dílo je praktická realita.
Praktická realita je o tom nasytit konzumenty tím co milují a potřebují, jenom blázen se snaží konzumentům násilím nutit to, co nemilují a nepotřebují. Za vším je konzumování toho co milujeme a potřebujeme, naše kulturní společnost byla a bude konzumní společností. Konzumenti se chtějí mít dneska lépe, a nestojí o politické sliby, že bude už brzo lépe, sliby se slibují a jenom blázni se dopředu naivně radují.
Je třeba nahradit vysokoškoláky a středoškoláky za umělou inteligenci a roboty, vysokoškoláci a středoškoláci jsou v současnosti zdrojem všech problémů v ekonomice a politice, na vrcholu existenční pyramidy musí být jenom GVKB roboti a GVKB umělá inteligence, jenom tak se budou mít konzumenti globálně lépe. Logicky modernizace musí jít od vrcholu pyramidy směrem dolů, není ekonomické vyrábět drahého robota dělníka, když dělník pracuje za minimální mzdu.
V okamžiku kdy se zavřou globálně vysoké a střední školy, tak zvítězí konečně pravda a láska nad nenávistí a lží, lidi budou od 7 let do 70 let pracovat, a jejich nadřízeným bude GVKB robot, který se postará o to, aby lidi měli ze svojí práce i veliký zisk, a tak se měli zde dobře, ten kdo nebude pro GVKB systém správně pracovat, ten nebude mít ani co jíst a kde spát.
Děti budou chodit do školy po práci od 7 let do 21 let, bude to řešeno tak že zde bude 6 hodin práce a 6 hodin učení ve škole a to každý den v roce (365 dní), nebudou zde už volné dny, dospělí (22 let až 70) let budou pracovat každý den 12 hodin každý den v roce (365 dní), volný čas je přeci plýtvání časem, a tak bude volný čas pro lidi globálně eliminován.
Aby lidi ušetřili čas a peníze, tak budou spát jenom na pracovišti, ve spacích boxech, nikdo už nebude mít k dispozici dům nebo byt. Odpočinek od práce, budou mít jenom ti, co se dožijí důchodu, ten kdo nebude dbát na svoje zdraví, ten se logicky důchodu nedožije a skončí v krematoriu, to že máš zdraví špatné a důchodu se proto nejspíše nedožiješ, to je jenom tvůj soukromý problém, společnost není sociální ústav pro parazity a lenochy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem