neděle 10. července 2016

Proč nám pyšně vládnou lakomí troubové?

Pokud je zde vše díky pyšné a lakomé elitě v troubě, tak na to nekoukej jako naivní trouba, a vyndej to konečně odvážně z trouby. Tak dlouho se chodí do hospody se džbánem pro točené pivo, až to nakonec skončí rozvodem, je třeba skončit s našimi hříšnými závislostmi, nežijeme proto, abychom byli loutkou, kterou ovládají troubové a hříšné závislosti, takto žije jenom trouba.
Když se dívám na objektivní statistiky, a sociální sítě na internetu, tak mě dochází, že 99% lidí jsou pyšní a lakomí troubové, kterým může už pomoci jenom krematorium, komu není od GVKB rady tomu už není ani pomoci, proto nabízím posmrtný ráj na 10 000 000 let těm co si za 10 000 000 Kč koupí GVKB odpustky svých hříchů.
Mnozí troubové si skepticky řeknou, jenom naivní trouba, by si koupil pobyt v GVKB ráji od svatého GVKB, který si myslí, že je každý člověk jenom trouba. Proč si prezident, nedokáže sebekriticky přiznat to, že je veliký trouba, a že je jeho konzumní hříšný život, už díky cigaretám a slivovici už jistě v troubě. Jde zde o chybu v Matrixu, na opravě se už v Matrixu pracuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem