pondělí 18. července 2016

Politika a náboženství to je chybná sociální ideologie

Dokonalost existuje jenom po smrti, pokud žiješ tak zde není možná dokonalost, protože vše je v pohybu, jenom to co není v pohybu, to je dokonalé. Pokud jsme v depresi díky krizi, tak příčinou je pohyb v nás a okolo nás, můžeme se snažit násilím pohyb zpomalit nebo zastavit, ale tím si jenom způsobíme mnoho problémů. Pokud chceme poznat pravdu o světě, kde existujeme, musíme porozumět prioritně tomu, co je to pohyb hmotný a nehmotný, mnozí si řeknou, že poznat pohyb je jednoduché a je škoda času se zabývat poznáním pohybu.
Je zde zvykem že se začneme o něco zajímat teprve tehdy, když s tím jsou problémy, podívejme se třeba na pohyb peněz, ekonomika a politika je o pohybu peněz, kdy ti co jsou v centru rozhodují o tom, jak se budou peníze pohybovat, pokud se ti co jsou v centru, rozhodují chybně, tak následkem je krize, spojená s nedostatkem peněz. Něco se má dobře, tak se tomu peníze násilně seberou, a dají se tomu, co se má zde zle, zdánlivě to vypadá jako správná sociální regulace, čas ukáže, že to byla ale chybná regulace.
Každá příčina má zde i následek, pokud zaléváme plevel, tak na nás plevel parazituje, pokud se ukáže sociální ideologie jako chybná, je třeba jí logicky nahradit správnou ideologií. Politika a náboženství to je chybná sociální ideologie, je třeba nahradit pyšnou a lakomou elitu za GVKB umělou inteligenci, vše je možné dneska naprogramovat a umělá inteligence se může učit tomu jak řídit ekonomiku a morálku, člověk nebyl stvořen k tomu, aby pyšně poroučel, ale byl stvořen k tomu, aby pracoval pro společnost fyzicky. Ten kdo nemůže pracovat, ten ani nemůže chtít pomoc od společnosti, lidi musí konečně pochopit to, že zdraví nejde ničím zde nahradit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem