pondělí 4. července 2016

Politický program GVKB je optimální

Drogy stvořili člověka a civilizaci, vše směřuje k tomu, že člověk bude existenčně závislý na GVKB droze, a pokud jí nedostane tak zemře, pracuj jako otrok, pro GVKB globální systém, a dostaneš za to GVKB drogu, bez drogy zemřeš.
Každých 8 hodin, bude muset každý člověk dostat GVKB drogu, jinak zemře, drogu dají člověku GVKB roboti, po ověření totožnosti člověka, na základě čipu pod kůží. Nebudou tak potřeba; daně, vězení, války, revoluce, atd. nepracuješ, tak nedostaneš GVKB drogu, a rychle zemřeš, v jednoduchosti je dokonalost, mnozí namítnou, že s tím nebudou lidi souhlasit, aby se z nich stali ubožáci, co jsou závislí na GVKB droze.
Zde ale nejde o to, jestli souhlasíš, zde jde o to, že buď máš drogu a žiješ, nebo drogu nemáš a zemřeš. Pokud nebudeš mít drogu 24 hodin, tak zemřeš, je to jednoduché řešení, vše je zde jenom o závislostech, aby mohl oheň hořet, musí mít palivo, a život to je jenom oheň, závislý existenčně na palivu.
Všude budou skryté kamery, a budou zde identifikační rámy, kterými se bude muset procházet, GVKB umělá globální inteligence, bude mít vše pod kontrolou, a ona bude vše regulovat tak, aby vše optimálně fungovalo, každý člověk bude jenom číslem ve statistice, tisíce mrtvých lidí co dneska nedostali drogu, a tak zemřeli, to bude jenom GVKB statistika, o tom jak vše ekonomicky, zde globálně právě funguje.
Děti už se budou rodit se závislostí na GVKB droze, a pokud drogu nedostanou, tak zemřou, ten kdo si koupí GVKB odpustky, skončí v posmrtném ráji, skeptici skončí v očistci, už zde nebude člověk člověku peklem, ten druhý nám bude lhostejný, protože prioritou bude každému jenom to, aby dostával pravidelně GVKB drogu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem