čtvrtek 14. července 2016

Politici odejděte z politiky

Je prokázáno statisticky to, že 99% politiků v USA a EU nerozumí ekonomice, a proto by měli logicky z politiky odejít a jít se živit jiným způsobem, z díla se pozná tvůrce a v USA a EU se vše topí v dluzích, co mají; státy, organizace, podniky, rodiny, dělníci, atd.
Ekonomika byla a bude o tom, aby lidi měli v bance hodně peněz, a nemuseli se bát toho, že přijde měnová reforma, nebo veliká inflace, pokud centrální banky ovládané politiky okrádají vkladatele, je logické to, že lidi kapitál neukládají do banky, ale ukládají jej do zlata a diamantů, anebo do pozemků.
Je to jednoduchá ekonomická globální politika stabilní měny, pokud si dneska za milion Kč koupím kilo zlata, měl bych si za sto let, za milion Kč koupit kilo zlata, co je na tomto požadavku, tak politicky složitého? Když politici nemají peníze snaží se je pomocí lží pracujícím ukrást, následkem je deprese a tím i blbá nálada, zloděj hodní zloděje a lhář honí lháře, o tom zde egoistická konzumní společnost je.
Jde zde prioritně v ekonomice o obnovitelné zdroje, to je prioritní princip ekonomiky, aby zde byli obnovitelné existenční zdroje, musíme začít s kontrolou ekonomiky, vše musí mít pod kontrolou GVKB systém s umělou GVKB inteligencí, zavede se globální čipová kontrola kvality lidí, každý měsíc bude muset každý člověk, od narození do smrti, chodit na GVKB kontrolu kvality.
Pokud kontrola zjistí to, že je člověk nekvalitní fyzicky nebo psychicky, tak jej ekologicky optimálně recykluje. Nejsme tak bohatí, abychom zde živili nekvalitní lidi, co myslí jenom na to, jak lhát a krást, takto se eliminuje; degenerace, přelidnění, nezaměstnanost, drogy, prostituce, mafie, sekty, kriminalita, fanatismus, terorismus, daňový ráj, ekonomická emigrace, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem