pondělí 11. července 2016

Nesamostatnost způsobuje zaostalost

Mnoho subjektů a objektů má problémy se samostatností a následkem je jejich zaostalost, centralismus je postaven na tom, že vytváří pomocí násilí nesamostatnost u subjektů a objektů, lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy, o tom je příčina krize. Představme si dokonalý globální centralismus, každý člověk dostane do mozku GVKB čip napojený na centrální GVKB počítač s umělou inteligencí, GVKB čip mozek člověka trvale uspí a konzumní realitu bude řešit jenom GVKB čip a mozek nebude znát jaké je počasí, a co jeho tělo jí za potravu, pokud bude člověk systémově porouchaný tak se recykluje na granule.
Člověk bude jenom živou loutkou s nulovou hodnotou, to je budoucnost, ve které byl realizován dokonalý centralismus, vše za nás dělají stroje, proč by nemohli stroje za nás i myslet a rozhodovat důležitá, je jenom fungující ekonomika a vše ostatní je zde o ničem a k ničemu. Pokud se vědecky a statisticky podíváme na evoluci u konzumní civilizace, tak zjistíme, že je pomocí salámové techniky, neustále omezována lidem samostatnost, moc je pro centrum drogou, pokud centrum přijde o možnost dělat z lidí násilně loutky, tak centrum zanikne.
Vadí vám idioti a idiotské organizace, tak řešením je odebrat idiotům a idiotským organizacím centrální moc, představme si bezmocného Adolfa Hitlera v psychiatrické nemocnici, je třeba začít stavět veliké nemocnice pro idioty, vše jde léčit, a nejlepším lékem, který umí vyléčit líné idioty, je těžká fyzická práce, na čerstvém vzduchu, proč nepostavit vysokou betonovou zeď kolem naší malé republiky, líných idiotů je přeci u nás jako sraček.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem