sobota 23. července 2016

Na počátku je vždy obrazně prázdný list papíru

Vše je jinak než si myslíš, myšlení vychází z poměřování k něčemu, co považujeme za správné, jenže co je správné pro tebe, to nemusí být správné pro mě. Podívejme se třeba na problematiku módy, móda se neustále mění, a to co je v módě ve tvém prostředí, to nemusí už být v módě v jiném prostředí, náš svět je velmi rozmanitý a neustále se mění.
Na počátku je vždy obrazně prázdný list papíru, který osud popisuje, nejdůležitější je začátek, pokud je chybný začátek, tak je lepší už dále nepokračovat, vůbec nejlepší, je se vyhnout chybným začátkům, jelikož je teorie lidem vzdálená, přejdu do praxe. Chcete začít fotografovat, fotografování to je dlouhodobá záležitost, spojená s velikými nároky na čas a peníze, pokud nemáte talent na fotografování, tak je lepší se spokojit s vaším mobilním telefonem, a amatérskými snímky.
Podívejme se na lidi, co zde dělají něco a nemají na to talent, jaké jsou z toho potom následky, takový ubožák, může proměnit velikému množství lidí život na očistec, a čím více má takový ubožák moci a bohatství, tím více zde napáchá škod. Podívejme se zase do praxe, Adolf Hitler je klasickou ukázkou ubožáka, ve vysoké mocenské funkci, díky kterému se proměnil život mnoha lidí na očistec, demokratický systém zde totálně selhal, a místo demokracie zde byla policejní brutální diktatura. Proč zde neustále systémy selhávají, a tím je zde deprese?
Příčinou je vždy nemoc jednice, a nemoc společnosti, zdraví je základ, který nejde ničím nahradit, pokud nemocní lidé, plodí nemocné děti, tak následkem je nemocný konzumní svět, ve kterém je zdravý člověk jenom vzácnou výjimkou, něco jako kurva, která má charakter. Je proto jediným možným řešením, lidi globálně digitalizovat a potom ekologicky optimálně eliminovat, místo ubohých lidí co sobecky lžou a kradou, zde budou GVKB roboti, co budou pracovat logicky pro lepší budoucnost, jako inteligentní roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem