neděle 31. července 2016

Jak správně začít naplno žít od nuly?

Na internetu a v knihovnách najdete mnoho informací o tom, jak správně začít od nuly, jenže rychle zjistíte, že tato teorie v praxi bohužel nefunguje, a že asi nikdo na světě neví, jak správně začít naplno žít od nuly?
Recept je jednoduchý a zní, pyšnost a lakomost, dobrota je totiž žebrota! Podrobil jsem analýze mnoho těch, co začínali od nuly, s stali se z nich dolaroví milionáři, u každého jsem našel pyšnost a lakomost! Pokud jsi pokorný a štědrý, tak nemáš naději na to, že z tebe bude dolarový milionář!
Konzumní realita je o soutěži a boji, vše co má zde ekonomickou hodnotu, o to se musí soutěžit a bojovat, to co je nehodnotné, je nám dostupné bez soutěže a boje! Podívejme se na prezidentské volby v USA, jak zde lakomí a pyšní kariéristi bojují o to, aby mohli dělat v USA prezidenta, pod maskou anděla, je skryt zlý čert!
Vše je zde pokrytecké divadlo, z dálky může čert vypadat jako anděl! Je třeba se naučit profesionálnímu pokrytectví, kdy z dálky budeme vypadat jako hodní andělé, a z blízka budeme zlými čerty. Je třeba pochopit, že myslíme a jednáme podle situace, a pokud žijeme v pokrytecké sobecké kultuře, nemůže od nás nikdo cizí násilně chtít to, abychom nebyli bezcharakterními pokrytci, co si jedno myslí a něco jiného říkají.
Dobrota je luxus, který si mocní a bohatí lidé nemohou dovolit! Proč zde jsou nezaměstnaní lidé, a lidi co pracují za ubohé mzdy? Nadbytek je založen na vytvoření nedostatku, aby mohlo mocné a bohaté centrum utrácet miliony dolarů za blbosti a luxus, tak musí zde být sociální ubožáci, co mají hlad a nemají kde spát.
Mocné a bohaté centrum lže a krade ve velkém, o tom to je, víte kolik miliard dolarů stojí USA jeden rok to, že mají pyšného a lakomého prezidenta? O tom to je, že jsme si rovní jenom ve smrti, konzumní společnost byla vždy uzavřená, pomocí; kast, tříd, ligy, ideologie, mafie, atd.