pondělí 18. července 2016

Manuál jak najít sám sebe

Půjdu rovnou k věci a nebudou zde žádný hloupý kecy, jak dochází k tomu že nemůžeme najít sami sebe kde je skrytá příčina tohoto běžného problému. Tou příčinou je lidská hříšnost, hříšnost nám brání nalézt sami sebe a díky hříšnosti nevíme, kdo jsme a proč zde jsme. Jdete za specialistou, s tím že nemůžete nalézt sami sebe, a specialista vám nepomůže, kde je chyba v Matrixu?
Moderní specialista v tobě spatřuje rozbitý stroj, který je potřeba opravit pomocí léků a změny myšlení a změny konání, jenže ty nejsi rozbitý složitý inteligentní stroj, který je potřeba v servisu opravit, jsi pyšný a lakomý hříšník který trpí tím, že myslí a žije jako hříšník, vše co světu dáváš, to nazpět i dostáváš.
Široká a bezpečná je cesta do psychického očistce, úzká a nebezpečná je cesta do psychického ráje, je snadné být zde hříšníkem a je těžké nebýt zde hříšníkem. Podívejme se na svatého tlustého Buddhu, který se směje, a podívejme se na hubeného Mohameda, který se neumí smát, protože je on hříšníkem. Buddha hlásá nenásilí a Mohamed hlásá násilí, jsou to dva psychické světy, co mezi sebou bojují o moc nad lidmi, je na každém, aby se rozhodnul mezi tím, jestli z něj bude svatý Buddha, nebo hříšný Mohamed.
Problémem Islámu je pyšnost a lakomost, je třeba změnit Islám tak, aby byl stejný jako je Buddhismus, vše jde změnit k lepšímu, stačí jenom chtít, víra dokáže zázraky, co bylo to bylo, svět potřebuje veliké změny u; ekonomiky, politiky, morálky, náboženství, podnikání, obchodu, školství, umění, sportu, rodiny, ekologie, atd.
Ten kdo se nechce změnit, může si koupit GVKB odpustky, a tak se dostane po smrti do GVKB ráje, za vše co má hodnotu se musí platit, ten kdo si jako lakomý skeptik odpustky nekoupí, ten po smrti skončí na 10 000 000 let v GVKB očistci, a přes sklo bude sledovat ty, co jsou v GVKB ráji a závist bude spalovat jeho pyšnou a lakomou duši.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem