pondělí 25. července 2016

Mám se stát zde bohem?

Základem mojí svaté politiky je hlad, jídlo zde dostane jenom ten, kdo bude profesionálně pracovat pro společnost, nepracuješ tak zemřeš hlady, jídlo se nebude prodávat, ale bude jenom v jídelnách, kam nebudou mít přístup ti, co nepracují. Ten kdo se pokusí o černý trh, bude vyhozen z republiky a už se sem nedostane, veškeré zboží a služby budou na příděl, nepracuješ tak nemáš zboží a služby.
V jednoduchosti je funkčnost, v prodeji nebude pivo a cigarety, vše co nějak škodí člověku to se nebude smět prodávat. Nebude zde žádná vládnoucí strana, plná pyšných kariéristů, co se perou o výhody a jistoty, jako zvířata mezi sebou, vše bude mít pod kontrolou jenom program a počítač, vše bude digitalizované a očipované.
Nelíbí se ti existenční rovnost, tak odejdi žít jinam, lidí je zde jako much, podívejme se na mravence, zde je taky rovnost, a jak jim to funguje. Plození dětí bude jenom po schválení kontrolní komisí, pokud narozené dítě nebude mít certifikaci kvality, tak se eliminuje.
Mnozí neví jistě, kam zařadit můj nový systém, můj systém je digitální realismus, demokratický kapitalismus je založen na teoretických nesmyslech o ekonomice, digitální realismus je založen na objektivní realitě, ve které pravda a láska vyhrála na věčné časy, nad nenávistí a lží.
Problémem hříšníků je pyšnost a lakomost, jenom existenční rovnost, dokáže pyšnost a lakomost eliminovat, nejhorší je srážka s blbostí druhých, existenční nerovnost umožňuje vznik lidské blbosti. Je třeba si uvědomit to, že vše je o optimálním nastavení civilizace, pokud nastavíme rovnost tak eliminujeme pyšnost a lakomost.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem