sobota 16. července 2016

Má každý hříšník v konzumním očistci to, co si zaslouží?

Mnoho hříšníků si myslí to, že je jim v tomto očistci ukřivděno, a že by si zasloužili lepší život, někdo tvrdí že zde není žádná spravedlnost, a že dobro zde není odměněno, a zlo zde není potrestáno, z těchto lidí mluví jenom hříšnost, vše zde funguje optimálně a dobro je zde po zásluze odměněno a zlo je zde potrestáno.
Druhé můžeme oklamat ale nemůžeme oklamat to co je nám skryté a co neznáme, ta největší tajemství jsou nám skrytá proto abychom je nemohli nijak využít a zneužít, každý zde existuje obrazně ve svém malém květináči, jako pokojová rostlina, a tak neví nic o tom, co existuje mimo jeho květináč.
Nad námi není Bůh, ale nad námi jsou příčiny a následky, já tomu říkám dominový efekt, jedna chyba vytvoří mnoho dalších chyb, a bezchybnost zase vytvoří mnoho dalších bezchybností, my měníme svět a svět mění nás, to je to co je nad námi. V současnosti je pro lidi velmi důležitá duševní potrava, pokud má duše ubohou duševní potravu, tak se duše stává ubohou, krásně je to možno spatřit na knihách.
Podívejme se na knihy staré mnoho let, jakou poskytovali lidem potravu, za krátkou dobu let jsme v Praze duševně obrovsky vyspěli a nikdo si toho bohužel v Praze nevšimnul. Veliký vliv má na nás dneska digitální technika, vše se digitalizuje a nebude to trvat už dlouho, a místo hříšníků zde budou GVKB roboti, proto doporučuji, si koupit GVKB odpustky, jenom smrt je jistá, a vše ostatní je nejisté.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem