středa 27. července 2016

Kvalitní civilizace se musí skládat z kvalitních lidí

Prioritou je pochopit, co nám v naší situaci přinese úspěch, spojený s výhodami a jistotami, obrazně si představte, že hledáte ve velikém městě člověka, se kterým budete v partnerském vztahu dlouho žít, není to jednoduché a snadné, takového člověka najít, nikdo nemá na čele napsáno to jaký on objektivně je a co miluje. Život je o tom vědět co hledáme, a vydržet to dlouho hledat, většina lidí neví, co má hledat, a pokud ví, co má hledat, tak to zase nevydrží dlouho hledat.
Podívejte se na naši vládu, nevěděli jsme, jaké lidi do vlády máme hledat, a následkem je to že nám vládnou ubožáci, po kterých házíme vajíčka, a ukazujeme jim červené karty. Stejné je to i s výběrem naší specializace, kterou budeme dlouho zde profesionálně dělat, pokud ve svém životě neustále potřebujeme informace a programy, musíme jistě vědět, jak je nalézt a získat optimálně, hledání informací a programů je vždy otázkou naší inteligence, proč mnoho lidí má malou inteligenci, a tak nedokáže hledat informace a programy optimálně?
Hloupé děti mají hloupí rodiče, je třeba začít globálně s kontrolou porodnosti a zavést certifikát kvality u každého dítěte, certifikát kvality se bude od narození do 18 let dítěte, každý rok obnovovat, a pokud nebude mít dítě platný certifikát kvality, tak se bude dítě eliminovat. Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit evolučně produkovat to, co není geneticky kvalitní, lidi musí konečně pochopit to, že kvalitní člověk je zde prioritou, kvalitní civilizace se musí skládat z kvalitních lidí, co jsou zdraví a inteligentní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem